Bursa Mudanya Kampçı Bisikletçi Tayfa Aranıyor :)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan onat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,585

onat

Toyota Land Cruiser FJ60
Mesajlar
394
Tepkime Puanı
24
Yer
Bursa
Selam herkese. 28 yaşındayım 87 model bir 4x4 araç ile 20ye yakın ülke gezdim ve bunu tamamen çadırda konaklayarak yaptım. Tabi gezme tozma damarlara işledi çok fena ama birkaç yıldır eve tıkıldım kaldım. Maddi sebeplerden arabayı pek kıpırdatmak istemiyorum ama aynı zamanda gezmek görmek doğaya karışmakta istiyorum. Bir motor hevesim var ve arkasından dünya turu. Tabi buna hazırlanmak uzunca bir süreç. Bu süre zarfında bir bisiklet alıp Bursa Mudanya civarında binmek kampa falan gitmek istiyorum. Aslında birkaç ay öncesine kadar bir Kron XC150 sahibiydim ama yakınlarda birlikte binecek kimse olmadığı için elden çıkarttım. Forumda konu açmakta sonradan aklıma geldi :smiley: Eğer varsa bu civarda böyle hevesli arkadaşlar mutlaka tanışmak isterim. Eğer iyi bir tayfa olursa bisikleti de tekrar alıcam. Evete bakalım kimler var buralarda. Ha yanlız çok hamım rampalarda beklemeniz gerekebilir ;)
 

Etiketler
Ayrı bir başlıkta deneyimlerinizi paylaşsanız? Mesela çadırla konaklama yerinizi nasıl seçersiniz? Arabayla kampçılık çok ilgilendiğim bir konu. Diğer yandan ben Mudanyalı hissederim kendimi hep. (Bursa doğumluyum) Bu yönden Mudanya denince hemen mesaj yazdım. Çocukluğumda Trilye yollarında çok pedal çevirdim. Şimdilerde uzaktayım. Benim de Kron XC 350 m vardı çaldırdım. (Geçen sene) malesef artık bisikletim yok. ama pek binemiyordum zaten. Biraz kiloluyum. Neyse size bol şans dilerim. Umarım arabayla kamp konusundaki deneyimlerinizi paylaşırsınız. Selamlar...
 

Valla inanın böyle kendimi deneyimli zannedipte üstadların arasında bir şeyler yazmak hiç hoşlanmadığım bir durum. Fakat tabikide merak edilen şeyler sorulursa zevkle cevaplarım bildiğim kadar :smiley:
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,447
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst