oracleoracle kullanıcısının son içeriği

1. O

Yeni Kasa Jimny Için Yükseltme Kiti

Merhaba, Aracıma 2"'lik OME kiti taktırdım. Lastik olarak da 225/75/15 General Grabber taktırdım. Genel itibarıyla yüksekliğinden ve yol tutuşundan memnunum. Yol sesi çok daha azaldı (General Grabber için yurt dışı forumlarında özellikle sesssiz olduğu yazılıyordu ama bu kadarını beklemiyordum...
  2. O

Aynen, 225/75/15'ler modifikasyonsuz sığıyor. Sanırım ben de öncelikle bunu deneyeceğim 235'den vazgeçip. Ama yine de süspansiyonlar çok sert, lastik değişiminden sonra duruma bakacağım.
  3. O

Çok teşekkür ederim
  4. O

Merhaba, Bu hafta sıfır Jimny'mi alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Aracı Ankara Arkas bayiinden aldım. Umarım sıkıntısız keiyfli bir yol arkadaşlığımız olur :) Sizlere bir konuda danışmak istiyorum. Aracımı 2'' yükeltmek istiyorum. Stock olan yay ve süspansiyonlar sert geldi bana, bunda...
  5. O

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Merhaba, Konunun uzerinden bayağı bir zaman geçmiş ama önde Lokka kilitten bahsetmişsiniz. Sizin aracınızda önde kilit var mıdır? Varsa aracınızın modelini, Lokka'nın hangi modeli oldugunu, nereden getirdiğinizi, memnun olup omadıgınız konularında bilgi verebilir misiniz? Ben de 1998 model kısa...
  6. O

Ankara'da Jeep'ten Anlayan İyi Bir Usta Var mı?

Ankara'da Jeep ustası arayanlara JeepLife İlker'i kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bugün alt takım (rotbaşları, z rotları, disk ve balata) değişimi ve 10 bin bakıımına sadece işçilik için (parça hariç) 2500 TL istedi. Çok değil mi dedim "normalde parça fiyatının yarısı alınır" dedi adam, hatta...
  7. O

Ankara'da Jeep Tamiri ve Ekipmanlari Üzerine Tavsiye

Ankara'da Jeep ustası arayanlara JeepLife İlker'i kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bugün alt takım (rotbaşları, z rotları, disk ve balata) değişimi ve 10 bin bakıımına sadece işçilik için (parça hariç) 2500 TL istedi. Çok değil mi dedim "normalde parça fiyatının yarısı alınır" dedi adam, hatta...
  8. O

Ankara Servis

Ankara'da Jeep ustası arayanlara Jeep Life İlker'i kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bugün alt takım (rotbaşları, z rotları, disk ve balata) değişimi ve 10 bin bakıımına sadece işçilik için (parça hariç) 2500 TL istedi. Çok değil mi dedim "normalde parça fiyatının yarısı alınır" dedi adam, hatta...
  9. O

Ankarada servis önerisi

10. O

96 ZJ İçin Ankarada Önerebileceğiniz Usta Yada Servis

11. O

ANKARA OFF ROAD GRUBU DİKKAT :herkese böyle usta lazım

12. O

ilker oto mekanik

Kesinlikle Şaşmaz'daki Jeep Life İlker ustayı tavsiye etmiyorum. Pazarlık yapmadan sakın ola aracınızı vermeyin, ha illa verecekseniz herşeyi kuruşu kuruşuna hesaplatın, yazılı olarak el sıkışın ve aracınızı öyle verin.. Bugün alt takım (rotbaşları, z rotları, disk ve balata) değişimi ve 10 bin...
  13. O

2003 Grand Cherokee Wj 2.7 Crd Için Ome 40mm Lift Kit

Selamlar, Yurtdışı forumlarında Quadradrive'ın performansını negatif etkilemesi nedeniyle Jeep'in ükseltme önermediğini okumuştum, bulursam linkini sizinle paylaşırım. Yukarıda da belirttiğim gibi ağırlık merkezini ve aracın dengesini fazla bpzmak istemiyorum. Jeep'in bu konudaki...
  14. O

2003 Grand Cherokee Wj 2.7 Crd Için Ome 40mm Lift Kit

Aracın sürüş dinamiklerini çok fazla değiştirmek istemiyorum. 235 70 lastikle arac 1.2 cm yükselecek, 1.5'''le beraber toplamda 5 cm yükseltme yapmış olacağım. Hem quadradrive'ın performansını çok yitirmemesi hem artikülasyon hem de aracın dengesini çok bozmamak için 5 cm beklentimi karşılar...
  15. O

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Merhaba, 2003 Grand Cherokee 2.7 crd limited kullanıcısıyım. Özgür Köse 5550900140, eklerseniz sevinirim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri