orgasmatron kullanıcısının son içeriği

1. orgasmatron

Kia Besta 4x4'e Nissan Bd 30 Motor

bmw nin abi
  2. orgasmatron

bu olmadı böyle yaptık
  3. orgasmatron

merhaba geç gördüm mesajı, bd 30 alt devirleri cansız bir motor 90 100 e gelmek içinde de çooook vakit ve gaz lazım, tam bir tonaj motoru yakıt bilmiyorum da 10 litreden az değildir, Bestaya yapılacak iş yukarı da izah ettim 0 tadilat mazda 2002 ve üzeri kend motorunun yeni jenerasyonunu koymak...
  4. orgasmatron

Herşey çok hızlı olmadı, motor pervane sini iptal ettim çünkü yer yoktu, klimanın önüne pusher (önden havayı alıp radyatöre üfleyen) fan taktım, klima radyatörünü alta paralel yerleştirdim üstüne opel corsa fanı koydum debriyaj çatalı sorun yarattı ona bişeyler yaptık vs motor öncesinden daha...
  5. orgasmatron

Satılık Ambulans Minibüs Karavan Için

Bana kalsa klimasiz bisiklet bile alınmaz , kamp aracı arazi kabiliyetli değilse nasıl bir kamp aracı , asfaltan gel asfalttan git ne yapayım ben öyle karavanı ... tercihler ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. orgasmatron

Çoğu zaman da ayna mahrutisi seridir sürat için fast axles diye cavur bunlar icin daha fazla para ister ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. orgasmatron

Yanlış ambulans araçlar standart araçlardan farklı ve fazla donanıma sahiptir mesela çift klimalıdır arkadan ikinci klima ünitesine ulaşımı vardır, ayrıca tavanda elektrikli fan vardır ,ayrıca aydınlatma unitesi fazladır, ayrıca bazen 4x4 dür ,ayrıca göstergede fazladan switch vardır siren...
  8. orgasmatron

Dönerli Karavan Koltuğu

Kac papel hocam ? ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. orgasmatron

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Fuarda bir tek karavan vardi o da man dı nokta ,ayrıca çekme karavan mı olur kardeşim selamlar . ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. orgasmatron

Bir Karavan Ille De Çok Gezmeli Mi?

Saydığıniz seyleri az insan olan zor ulaşılan yerlerde de yapabilmek daha da güzel olmaz mı ? ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. orgasmatron

Defender Out Cruiser In . Yeni Araç Toyota Land Cruiser Fj60.

Defender 1 TL olsa almam da bu başka bir tartışma fakat ,helezonlu araçtan inip de makaslı at arabasına da binmem lastik boyutlari da aracın gayet ideal 35 lastik falan neye gerek bitti o 35 lastik 5 inc 10 inc liftler flanslar yukseltmeler 35 ince para harcayacaginiza benim tavsiyem helezona...
  12. orgasmatron

Kamyon Karavanlar Hk.

merhaba , kamyondan karavana dönüştürmek Ankara da yapıldığını biliyorum, kabinden içeriye geçmeme şartı ile yapıldığını biliyorum , biraz meşakkatli bir uğraş kendi unimogum için düşünüyorum. Karavana dönüştüğü zaman karavan ne ehliyetle sürülüyorsa onla sürülür, ben unimog alınca kamyon...
  13. orgasmatron

Erba 3.75'im

Adı üstünde çek ME karavan ,karavan çekilir mi hic ? ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. orgasmatron

1991 Model Kia Besta Hakkında

valla ben dediğiniz iç döşemeleri hiç duymadım, kia servisine sordunuz mu? SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. orgasmatron

Bizim 4x4 L300

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler