ozanpinar kullanıcısının son içeriği

1. O

Avrupa Yolculuğunda Çekme Karavan Ağırlık Ve Ruhsat İlişkisi

Teşekkürler, bu yazdıklarınızla 50x0,90 + 11 + 40m kablo 4kg = yuvarlak hesap 60kg eder. Aslında mantıklı ancak mover 35kg, kasetli tente 25kg, 3 adet battaniye 6 kg, TV 5kg, en hafif 4 kişilik kamp seti 2 kg, tuvalet kimyasallar 2 kg, 40m hortum 5kg.... 80 ila 100kg ilave geliyor Bizim...
  2. O

Merhaba, çekme karavandaki hangi birimleri ve fazlalıklari çıkartarak seyahat edebiliriz diye çalıştık ve 1500kg altı ile Avrupa'ya çıkabilirim ancak Avrupa karavanlarin boş ağırlığı ifade edilirken depolar dolu sayılır deniyor doğru mudur?
  3. O

yurtdışında çekme karavanı ile seyahat eden dostlarımızdan hiç tartı/kilo problemi yaşayan veya yaşandığını duyan oldu mu?
  4. O

kesinlikle. ancak ülkemizde de tartı toleransı kavramı ve bunun bol keseden tolerans veriyor oluşu, sanırım üreticileri de hayatın gerçeğine uymaz şekilde ruhsat çıkarmaya sevk ediyor. nedeni bilinmez ama ruhsata 1400 kg boş, 1500 yüklü ağırlığı yazan üretici, bence gerçekte 2000kg luk şase...
  5. O

Herkese merhaba, O2 belgeli çekme karavanımız ile yurtdışına çıkma planları yapıyoruz, ancak hepimizde olduğu gibi çoğu zaman karavanın ruhsatında yazan boş ve dolu ağırlığı geçiyoruz. (son kamp dönüşü depolar boş ancak eşyalar ve tüplerle beraber ruhsatta 1500kg dolu ağırlık yazan karavanımız...
  6. O

Nissan Xtrail 2.0 Dci Alınır Mı?

Şu anda 11.7 litre yakıyorum. Gayet makul. Özellikle kronik sorun y{k, ne kadar bakım, ne kadar zamanında parça değişimi o kadar uzun omürlü arabalar. O bir japon
  7. O

Nissan Xtrail 2.0 Dci Alınır Mı?

Pathfinder almadan önce xtraillere bakmıştım. Bir yıldan sonrası 2x4 idi, diferansiyelin kilitli olup olmaması ileri offroadda gerekecek bir konu. Yayla, bağ bahçede güzel kullanılır. Yüksek donanım paket arayın. Arka koltuk diz mesafesi çok dar. Pratik ve güzel bir araç ama bizi sarmadı ve...
  8. O

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

güle güle kullanın. 3 kişilik (belki ileride 4) bir aile için en doğru araştırma, analiz ve sonuç olmuş. bu formül zaten iki şekilde bozuluyor. a- kışın kampta ne işim var diyen için ortam ısıtıcı ve elektrik olmayan yerde işim ne, ben karavan parklara giderim diyen için de 3 sistem buzdolabı...
  9. O

Ben de saf saf okudum :) Yerli ile Avrupa arasında 1)tasarım (ARGE yatirimi) 2)malzeme kalitesi (çok satan daha iyi malzemeyi daha iyi işler) 3) satış sonrası hizmet gibi 3 temel fark var. Burak her konuya "zaten önceden biliyorduk" diye yaklaştığı için inandığına tapan milletimin tartışmaya...
  10. O

bu yerinde yoruma bir de ben katkı sunmak isterim. sarı sitede ilanı olan Bürstner Premio Life 430 veya 490TK U edition modellerini baz alıp bu karavanlardaki buzdolabı, ısıtıcı, mover, tente, kasetli tuvalet, can ocak, pleksi cam, solar panel ve stabilizatörü alt alta yazarsam yaklaşık 60.000...
  11. O

Öncelikle hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Tüm yazdıklarınızı harfiyen katılmak ve benzer diyalogları yaşamakla beraber, mesajın sonundaki keşke aynı fiyata yapan yerli olsa da alsak ihtimalini hala aramaktan vaz geçmeyenlerdenim. Iki sebebi var: Burstner ve benzeri "her detayı çözülüp...
  12. O

4-5 Kişilik 4.25 Veya 4.60 Çekme Karavan Seçimi

yorumlar için teşekkürler.
  13. O

Akçelik / White Pigeon / Niyazi Asilkan

çok teşekkürler. minibüs camı kullanmayan yerli üretici sayılı. ancak Niyazi Bey'in her tür özel isteğe olumlu yaklaşımı dolayısıyla ister camını getir takayım, ister farkını ver pleksi cam takalım sözü bizi ikna etti. bilgimiz dahilinde ne istersek onu yapacağız. illa benim modelim, benim...
  14. O

Çekme Karavan Araç Uyumu

Outfit Matching Car and Caravan adresinde aracınızla karaavan uyumunu çok detaylı parametrelerde inceleyebilirsiniz.
  15. O

Akçelik / White Pigeon / Niyazi Asilkan

Günaydın, iyi haftalar. Bu firmadan ve başındaki Niyazi Usta'dan karavan alıp kullanan arkadaşlarımız var ise olumlu ve olumsuz yanlarıyla deneyim ve yorumlarını öğrenmek isterim. İlk intiba olarak halden anlayan, istekleri yerine getiren, işinin ehli, oturaklı bir yaklaşımları oldu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri