parking kullanıcısının son içeriği

1. parking

İstanbul'da Karavan Parkı

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı DEĞERLİ DOSTLAR BAŞKANIN KARDEŞİ FİLAN YOK ORADA KARAVANIDA YOK. BİR BEN VARIM BENİ GELENLER TANIR, BİRDE MEMDUH BEY VAR. BİZİM ARAÇLAR DEVAMLI ORADA. MEMDUH BEY SÜREKLİ KARAVANINDA YAŞAYAN BİR DOĞA GÖNÜLLÜSÜ AYNI ZAMANDA TELSİZ AMATÖRLERİ DERNEĞİNDE GÖREVLİ BİR...
  2. parking

Kamplı Grup Gezilerimiz için Sonbahar Rotaları ve Kamp Yeri Önerileri

Ynt: Kamplı Grup Gezilerimiz için Sonbahar Rotaları ve Kamp Yeri Önerileri
  3. parking

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı hayır her şey içinde aylık 100 Tl
  4. parking

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Her zaman bekleriz.. Denize bir defa beni de soktular. yabancılardanda giren çok oluyor.. hepinize selamlar. Yalın
  5. parking

Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor?

Ynt: Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor? Proesyonel bir iki arkadaşla tartıştık Fiyat/performans olarak en iyisi bu olabilir dediler ama senin çadırlarla arası 150-200 TL farklı seçim senin.rast gelsin.... Ferrino Aral 3 K Çadır Geniş ön bagajlı 3 kişilik geniş bir...
  6. parking

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Iyi yolculuklar ve iyi tatiller diliyorum.gorusuruz
  7. parking

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Siz selektorleri yanmis kabul edin. Bizimde orada ilk mangalimizdi. Nasip sizeymis her zaman bekleriz.. Buna benzer yerler varsa birliktede gidebiliriz. Selamlar
  8. parking

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Memduh beyin onundeki karavan benimdi. aksam isimiz ciktigi icin erken ayrildik.. Size yemek verende bendim.. Afiyet olsun. Yine bekleriz..
  9. parking

Kampçılığa Yeni Başlıyorum, Ekipman Önerisine İhtiyacım Var?

Ynt: Kampçılığa Yeni Başlıyorum, Ekipman Önerisine İhtiyacım Var? Dostum benim North Face VE 25 cadirim var ve cok memnunum.. Ama vaktim olurda yarin bir profesyonele bu sectigin cadirlari danisir sana donerim.. Gorusmek uzere
  10. parking

Ynt: Kampçılığa Yeni Başlıyorum, Ekipman Önerisine İhtiyacım Var? Yani yillardir bu amacla kullanilan ve dunyanin tercih edilen markalari secilebilir. Ancak bu su anlama gelmesin hesapli mallar kotudur demek degildir. Onlarinda iyisi cikabilir. Birde internette gordugunuz fiyatlar sizi...
  11. parking

Ynt: Kampçılığa Yeni Başlıyorum, Ekipman Önerisine İhtiyacım Var? Ekonomik durumun nedir bilmiyorum , ağırlıkları az ama çok sağlam çantalardır ikisinden biri olabilir...Kullanıyorum tavsiye ederim. The North Face Crestone 75 sırt Çantası Deuter Aircontact 75+10 Sırt Çantası her şey gönlünce...
  12. parking

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Günay Bey Hafta sonu izlenimleriniz nedir acaba park alanı hakkında :)
  13. parking

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Ben oradayken misafirimden para almıyorlar merak etmeyin ;)
  14. parking

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Bazı akşamlar ve hafta sonları oradayım mutlaka beklerim
  15. parking

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Günlük 20-25TL alıyorlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR