PashaX kullanıcısının son içeriği

1. PashaX

Seyşeller, Karadağ, Barselona Ve Roma

LaDigue için otel ve restorant tavsiyesi için konuyu takipteyim :)
  2. PashaX

Filipinler, Cebu Mart 2017

Bölgeye göre değişiklik gösteriyor genelde ana merkezler daha pahalıca olsa da her bütçeye göre imkan mevcut. Filipinler genelinde lüks pek aranmamalı, yada aranıyorsa fiyatı haliyle fazla. Ben booking den de veya yerel forum ve bloglardan da yardım alıyorum tavsiye derim. Biz hep reservasyonlu...
  3. PashaX

4. PashaX

5. PashaX

6. PashaX

7. PashaX

Mart 2017 de Cebu Adası ve civarını kapsayan 2 hafta geçirdik. Cebu City - Oslob - Dumaguete - Siquijor - Moalboal - Santa Fe - Malapascua - Cebu City turunu yaptık. Eşim ve ben dalış hobimizden dolayı genelde bu konuya ait bölgeler seçtik. Oslob da Whaleshark lar ile yüzebilirsiniz...
  8. PashaX

Maldivler

Ynt: Maldivler hayır hava ve su çok iyiydi
  9. PashaX

Maldivler

Ynt: Maldivler devam
  10. PashaX

Maldivler

Ynt: Maldivler devam
  11. PashaX

Maldivler

Ynt: Maldivler resimler devam
  12. PashaX

Maldivler

Ynt: Maldivler resimler devam
  13. PashaX

Maldivler

Merhaba, bir deniz, güneş, kum ve dalış sevdalısı olarak bu sefer uzun amandır gitmek istediğimiz Maldivlere gittik. Fırsat bulursam resim de ekliycem ama google a yazarsanız bulacağınız resimleden bir farkı yok. Sonuçta bildiğiniz gibi 1000 den fazla irili ufaklı bir adadan oluşan ama sadece...
  14. PashaX

Tanzanya'da Safari - Zanzibar'da Kum ve Deniz

Ynt: Tanzanya'da Safari - Zanzibar'da Kum Ve Deniz Teşekkürler, biz uçakla Dar esSalam oradan da feribot ile Zanzibar ve son olarak Kendwa yada Nungwi otel planlıyoruz. Günlerin hepsi deniz ve dalış için :) diğer aktiviteler yok bu seyahatte. Araştırdığım kadarı ile Kendwa da gel git ya yok...
  15. PashaX

Tanzanya'da Safari - Zanzibar'da Kum ve Deniz

Ynt: Tanzanya'da Safari - Zanzibar'da Kum Ve Deniz Sizin kaldığınız otele şuanda rezervasyon alınmıyor. Sebebini bilmiyorum. Z ve Royal Zanzibar oldukça pahalı. Siz kaça kaldınız acaba ? Biz daha çok oda kahvaltı max 100usd civarı bişeyler arıyoruz ki dalış ve diğer aktivitelere para harcaya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri