poorangel kullanıcısının son içeriği

1. poorangel

1987 GMC Suburban 6.2 Diesel..Yenileniyor

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Devam.. son fotoğraf tavan sepeti takılmadan öncesi..
  2. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Devam..
  3. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Aynen öyle.. gerçi bizde eklemeler bitmez, izin bitti döndüm Van' a.. bakakım tekrar ne zaman kavuşacağız.. Aracın son fotoları..
  4. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor girdik akaryakıt istasyonuna, önce bıcırı doyurdum, sonra girdim bir yerde kendi yedim.. koştururken unutmuşum.. Bu arada silgi motoruarızalıydı, ikitelli de tolga ile irtibat kurup muayeneden önce çıkmasını aldım değiştirdim.. bendekini de...
  5. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor 27 mart cuma günü için saat 11:00a randevu almıştım, 10da gittim istasyona, renk için ek1 hazırlattım.. Sıra numaram geldi, gişedeki bayan araç minübüs gözüküyor, yasa gereği ruhsatı otomobile çevirmeden muayeneye alamayız dedi.. renk de işlenecek...
  6. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor usta biraz yol yol yapsın, balatalar alışsın tekrar gelirsin ayar yapar tekrar teste sokarız dedi, 2gün sonra gittim bu sefer sağ el freni çok zayıf çıktı.. Tekrar dağıttık, adını tam olarak bilmiyorum, iki ucu u şeklinde bi köprü var, iki...
  7. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Fotoğraflarda tek taraf gibi gözüküyor olabilir.. arka iki tarafa da aynı işlem yapıldı..
  8. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Egzos muayanesinden geçtim, aynı yerde fren testi yapıyorlardı, bi gireyim ne var ne yok göreyim dedim.. İyi ki de girmişim, sağ arka fren hiç yok diyebilirim.. el freni de neredeyse aynı.. Değerler çok kötü çıkınca girişelim fren işine dedik...
  9. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Bu arada kızdırma bujilerini Ali Sarı ya sordum, kendisinde 6saniyelik bujilerden olduğunu, röle uzunsa patlatabilir diye söyleyince "champion 177 CH77 " taktım.. aksarayda amerikancı Ac delco 60g nin tanesine 24$ fiyat verdi, Maslakta aynı...
  10. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor kızdırma bujilerinden üç tanesi arızalı, hiç çalışmaz haldeydi.. yıllardır tadilatta olduğundan ne egzos muayenesi ne fenni muayene olmadığından, öncelikle bujilerin tamamını değiştireyim, sonra egzos muayenesine sokayım dedim..
  11. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Gelişme var.. koşturmacadan paylaşamadım.. 3 hafta kadar bıcırla uğraştım.. tabi havalar pek müsade etmediği için uzun sürdü.. İzne ayrılıp istanbula gider gitmez başladım aracın içini yerleştirmeye.. abim de fırsat buldukça yardım etti.. hatta...
  12. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Tamam abi çok teşekkür ederim..
  13. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Abi bendeki GMC logolu, akıbetini öğrenir haberdar ederim.. şu an eksiğim geri vites müşiri.. o da ali abide varmış, irtibat kurucam.. bagaj yan camlarını da ankaraya gidip alıcam.. benimkilerin biri çatlak, diğeri de düz camdan kestirilmiş.. araç...
  14. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Abi son durumunu bilmiyorum, en son panjur ile ilgili abimle görüşmemiz çatlakları kaynattığı ve boya için verdiği şeklindeydi ama aksilikler üst üste gittiğinden gelişmeleri öğrenemedim..
  15. poorangel

Ynt: 1987 Gmc Suburban 6.2 Diesel..yenileniyor Teşekkür ederim.. siz çok iyisiniz..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri