promethus kullanıcısının son içeriği

1. promethus

Mombasa Gezisi

selam arkadaşlar perşembe günü mombasa ya uçuyorum bi aksilik çıkmassa ,ancak biraz ani oldu plan ve aşı yaptıramadım bu konuyla alakalı bilgisi olan varmı???
  2. promethus

Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Hırvatistan, Bosna Hersek, Kosova gezisi

Ynt: Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Hırvatistan, Bosna Hersek, Kosova gezisi Sevgili Dost; Üsküp ten Ohrid istikametine giderken Prilep civarlarında şeftali,domates ve karpuz yemeyi sakın unutma yazdığın yerlerden bikaç şehir hariç tümünü gezdim ama aklıma ilk gelen ne diye sorsan bu geziye...
  3. promethus

Balkanlar Başlıyor

Ynt: Balkanlar Başlıyor olabilir güzel fikir :) bilet pahalı olursa iç hatlarla trabzon oradan otobüsle de gidilebilir
  4. promethus

Balkanlar Başlıyor

Ynt: Balkanlar Başlıyor ya biz zaten eşşiziz de neyse :D yakın bir yerler yapalım olmassa ısınma turu niyetine :)
  5. promethus

Balkanlar Başlıyor

Ynt: Balkanlar Başlıyor Tamam o zaman bi ara buluşup konuşalım derim ben,zaman, yer vs. eş durumuna gelince ben eşsizim :)
  6. promethus

Balkanlar Başlıyor

Ynt: Balkanlar Başlıyor :) he ben unuttum merak edilmek ayrıca hoşuma gitti,eğlence konusuna gelince babamdan ilk öğrendiğim söz ''tosbaa mıyız 600 sene yaşıyacaz'' feslefesi olduğundan biraz eğlenceliyimdir çok şükür :) hadi bul biryer gidelim :)
  7. promethus

Balkanlar Başlıyor

Ynt: Balkanlar Başlıyor yahu ben geldim gelmesinede ben buraya yazdım geldim diye fotoda ekledim ancak görünmemiş nedendir ki ? neyse gelmez olaydım walla oralar bırakılıp gelinirmiki hangi birini anlatim detaylı paylaşacağım ,ilk yurtdışı gezimde kendime on numara beş yıldız verdim :) ayrıca...
  8. promethus

Balkanlar Başlıyor

Gün geldi, plansız,programsız,kayıtsız,şartsız,kuralsız tek başına yalnız, bazen ay dede dost bazen bir yıldız sırt çantasıyla biraz biraz uslu biraz arsız,bir kaç balkan ülkesi gezip hemen geliyorum (ne şiirselim ya :) )herkese selam ....
  9. promethus

Arabayla Balkanlar Turu

Ynt: arabayla balkan turu-6 walla abi tek kelimeyle süpersiniiz Allah kısmet ederse 21 ağustosta bende süper olacam :D
  10. promethus

ÜSKÜP'Ü GÖRMEK OHRİD'Yİ YAŞAMAK

Ynt: ÜSKÜP'Ü GÖRMEK OHRİD'Yİ YAŞAMAK selamlar çok çok teşekkür yazı için 21 ağustos ta yola çıkıyorum yanlız olarak,aradığım birçok yanıta ulaştım paylaşımınız sayesinde biraz uzun sürecek bir gezi olacak makedonyaya 3 gün ayırdım araç kiralamayı düşünüyorum rehbersiz sizce yeterli olurmu
  11. promethus

balkan gezisi

Ynt: balkan gezisi Sevgili _ibo_ ; iyi dileklerin için teşekkür ederim bende çok güzel bir gezi olacağını düşünüyorum ve biran önce gitmek için sabırsızlanıyorum açıkçası :) ve emin olun çok güzel fotoğraflar paylaşacağım bu geziyle alakalı.selamlar
  12. promethus

balkan gezisi

Merhaba herkese ağustos ayında yıllık iznimle bayram tatilini birleştirip 20 günlük balkan gezisine çıkmayı palnlıyorum,aslında planlamıyorum yardımlarınızı da bu konuda bekliyorum forumlarda incelediğim kadarıyla gidenler ve gitmeyi düşünenler nerde kalacaklarını gezecekleri yerleri ulaşım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri