puhu kullanıcısının son içeriği

1. puhu

Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi

Ynt: Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi Kenan Baldoğan 2003 VX 100 İstanbul
  2. puhu

Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)

Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)
  3. puhu

Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011) Cumartesi tanışmak, görüşmek üzere Recep bey, teşekkürler. Kenan Baldoğan İstanbul
  4. puhu

Yedi Göller Milli Parkı Gezi Notları

Ynt: Yedi Göller Milli Parkı Gezi Notları Merhaba, daha önce iki kez çadırla kamp yaptığımız ortamın harika görüntüleri ve anılarımız hala belleğimizde canlı... Sizin paylaşımınız bir kez daha düşünmeyi gerektiriyor yola çıkacaklar için, paylaşımınız için teşekkürler. Kenan Baldoğan İstanbul
  5. puhu

Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011) Mesajınız için teşekkürler Erkan bey, sorun olmayacağını düşünüyorum onca ekipmanlı araç arasında, sağolun ;) Konaklama şartları/zorlukları konusunda daha deneyimli arkadaşlarımız birkaç öneri yaparlarsa...
  6. puhu

Arabayla Bulgaristan-Yunanistan için araba için gerekli evrakları söyler misiniz

Ynt: Arabayla Bulgaristan-Yunanistan için araba için gerekli evrakları söyler misiniz Merhaba, Yunanistan kapısında bazı arkadaşların çıkışlarında Uluslararası Ehliyet sordukları olmuş, ben 3 kez çıkış yaptım 2 kez motorla olmak üzere. Hiçbirinde soran olmadı, şans veya adamına bağlı...
  7. puhu

Portofino ve Cinque terre köyleri

Ynt: Portofino ve Cinque terre köyleri 2006 yılında aynı bölgede birkaç günlük gezi yapmıştım. Sizin çektiğiniz fotoğrafları görünce yeniden canlandı gözümde. Hatta bazı yapıları aynı yerden fotoğraflamışız. ;) Videolar da çok güzel çıkmış, elinize sağlık. Teşekkürler, paylaşımınız için...
  8. puhu

Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011) İstanbul Pendik feribotunda yer ayırtmak için İDO sitesinde gezindim, fiyatları güncellemişler, dinamik tarife hiç iyi olmamış... :-\
  9. puhu

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhaba, Kenan Baldoğan, İstanbul'da yaşıyorum, yaklaşık 5 ay önce Land Cruiser VX 100 alarak arazi olayına girdim. 1961 doğumluyum, mesleğim Mimarlık, kendime ait şirketle ince yapı ve iç mimari uygulamaları yapıyorum. Deneyimlerinizden yararlanmak ve...
  10. puhu

Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011) Daha önce sonbahar kampı yapmıştım ama karla deneyim ilk olacak. Araç üzerinde herhangi bir ekipman yok, dış ortamda çadır kurmayı düşünüyorum, deneyimli ekipten önerileri olanlar yazabilirse sevinirim. Bu...
  11. puhu

Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011) Merhaba, daha önceki yazıları okuyunca yeterli mesaj sayısına ulaşmadığımı ve özel mesaj atamadığımı da farkettim, bundan sonraki kısa kısa mesajlarım için peşinen kusura bakmayın şimdiden. Teşekkürler
  12. puhu

Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011) Merhaba, Toyota buluşması kampına katılmaya heveslenerek yazılarınızı okuyan ama son anda kesin kararını verebilen yeni bir kullanıcıyım. Adım Kenan Baldoğan. Bu akşam bazı sorularıma hızlıca cevap...
  13. puhu

VX 100 VX80 STETME ORJİNAL TAŞYICI İMALATIM

Ynt: VX 100 VX80 STETME ORJİNAL TAŞYICI İMALATIM Ahmet bey merhaba, LC VX 100 - 2003 (Siyah) model için konu içeriğinde çalıştığınız şekilde stepne taşıyıcısı hazırda var mı? İmalat süresi, fiyatı nedir. kenanbaldogan@gmail.com veya 0533 2279881 den ulaşabilir misiniz? İstanbuldayım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

SON KONULAR

Geri