reyan kullanıcısının son içeriği

1. reyan

Karavanist İstanbul Karavan Ve Ekipmanları Fuarı 2-13 Nisan 2021

davetiyemi aldım, teşekkür ediyorum. bu belki de karavanlı olmak için bir ilk adım olacak, o zaman bolca soru da sorarım haberiniz olsun. sevgiler, selamlar...
  2. reyan

Karavanist İstanbul Karavan Ve Ekipmanları Fuarı 2-13 Nisan 2021

Davertiyemi indirdim teşekkürler
  3. reyan

Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009) :) yok be güzelim panik değil de, bir anda kalabalığı kafamda canlandırınca:) fotoğraf çekmek için ezilen insanlar falan gibi :o ;D Sen öyle diyorsan öyledir, patron.
  4. reyan

Ynt: Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009) :) Tamam versin yine elde olan 70 kişi olur ki bu da korkunç bir rakam. bak söylemesi bile kocaman yeeeeeettttmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiş:)))))))))
  5. reyan

Ynt: Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009) Arkadaşlar tamam her şey çok güzel, şahane de, neredeyse 100 kişilik bir grup nasıl foto çekeceğiz hele de akşamın alacasından gün ışıyana kadar, bölünsek mi ne etsek bir garip durum yok mu ortada?
  6. reyan

Ynt: Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009) 01- Koza Yardımcı (koza) 02- Esra Akeroğlu (eftaLYa) 03- Mustafa&Sevgi Coşkun 04- Hakan Özkaya ( Kasif ) 05- Ünal Çelik (ulusotomotiv) 06- Belgin Zeytin (photolive) 07- Onur Maçkan (Dream_Rocker) 08- amaç 09-...
  7. reyan

Ynt: Gezenbilir 3. "Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi" Duyurusu (29 Ağustos 2009) Umarım menisküs yırtığı olan sol dizim beni rahat bırakır, en azından birkaç saatliğine gelebilirim. 26- reyan yüksel (reyan)
  8. reyan

Trainspotting

Selamlar, uzun zaman sonra... Bir kült film de benden olsun olsun o zaman... Pek taze çıktı fırından dumanı üstünde... Yalnız izlemeyenler için değildir bu yazım, spoiler içerir. Gezenbilir gününüz aydın olsun... reyan yüksel http://www.izedebiyat.com/yazi.asp?id=80818 Trainspotting...
  9. reyan

3. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (12 Eylül 2008)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (12 Eylül 2008) Yemekleri yenebilir olsun. İlk kez gelenlerin kendilerini android gibi hissetmemesini sağlayacak ortam olsun.
  10. reyan

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... Pan'ın Labirenti (süper bir film)
  11. reyan

3. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (12 Eylül 2008)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (12 Eylül 2008) Selam, Ben de geliyorum bir aksilik olmazsa, beni de listeye ekleyebilirsiniz.
  12. reyan

Güneş Yanığı Tedavisi

Ynt: Güneş Yanığı Tedavisi Öncelikle herkese selamlar, Güneş yanığı için çinko oksit içeren kremleri tavsiye ederim Oksitin gibi mesela...
  13. reyan

Gezenbilir Fotoğraf Grubu Ahırkapı ve Edirne Kakava Şenliği Fotoğraf Gezisi (5 Mayıs 2007)

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu Ahırkapı ve Edirne Kakava Şenliği Fotoğraf Gezisi (5 Mayıs 2007) Sedat çok teşekkür ediyorum :)
  14. reyan

Gezenbilir Fotoğraf Grubu Ahırkapı ve Edirne Kakava Şenliği Fotoğraf Gezisi (5 Mayıs 2007)

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu Ahırkapı ve Edirne Kakava Şenliği Fotoğraf Gezisi (5 Mayıs 2007) Murat teşekkür ediyorum ve Hasan özellikle kıspet detayına bayıldım. Tüm fotoğraf çeken arkadaşların gözlerine sağlık. reyan
  15. reyan

Bu Yaz Nereye Gidelim?

Ynt: Bu Yaz Nereye Gidelim? Erfelek Tatlıca Şelaleleri erfelek merkezinin yaklaşık 15 kilometre güneyinde "tatlıca takım şelaleleri" nin aktığı vadi, seki şeklinde birbirine dökülen irili ufaklı 30'a yakın şelale barındırıyor. yapımı süren erfelek barajı'na giden yol izlenerek şelalelerin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri