RÜZGAR kullanıcısının son içeriği

1. RÜZGAR

Asya Kamp Karavan Derneği 3.genel Kurulu

Asya Kamp Karavan Derneğinin 3. olağan genel kurulu Ümraniye Rescate otelinde yapıldı. Van'lı İlhan bey tarafından organize edilen nefis bir Van kahvaltısında üyeler ve aileler samimi bir hava içerisinde sohbet edip anıları tazelediler. Derneğimize yeni üye olan Bora Gürel ve eşi küçük bir...
  2. RÜZGAR

Karavan Sektörünün Sorunlarının TBMM Gündemine Alınması

Ynt: Karavan Sektörünün Sorunlarının Tbmm Gündemine Alınması Erdal Ötügen kardeşimin Misi kampın açılışında yaptığı ve her kelimesi özenle seçilmiş dolu dolu anlatımı ile gerek ülke karavancılığını tüm boyutları ilre ortaya sermesi ve gerekse karavancılığın ülkesel boyutlarda karşılaştırması...
  3. RÜZGAR

Vefat

Ynt: Vefat Çok değerli ve çok sevdiğimiz Mehmet kardeşimizin kızının ani vefatına çok şaşırdık ve çok üzüldük. En son yaz aylarında karavanım yapılırken görüşmüştük.Çok neşeli hayat dolu bir kız dı Işıl. Mehmet Kökçü ye, değerli eşine ve kardeşi Aslı ya ve eşine baş sağlığı dileriz. Selma & Hüseyin
  4. RÜZGAR

Vefat

Ynt: Vefat Çok değerli ve çok sevdiğimiz Mehmet kardeşimizin kızının ani vefatına çok şaşırdık ve çok üzüldük. En son yaz aylarında karavanım yapılırken görüşmüştük.Çok neşeli hayat dolu bir kız dı Işıl. Mehmet Kökçü ye, değerli eşine ve kardeşi Aslı ya baş sağlığı dileriz. Selma & Hüseyin
  5. RÜZGAR

Bursa Misi Kamp Açılışı; 27 Ekim 2013

Ynt: Bursa Misi Kamp Açılışı; 27 Ekim 2013 Organizasyon ve bilgilendirmeler için teşekkürler. Bursa ya 25. de gelmeyi düşünüyorum.Ücreti karşılığında kampta kalma olanağı var mı acaba ? Kamptan karavanlara su alma olanağı sağlandı mı ? Kestane kebap,acele cevap ;D
  6. RÜZGAR

Ynt: Bursa Misi Kamp Açılışı; 27 Ekim 2013 Listedeki ünite sayısı 50'lere, ulaşınca bir şeyi merak etmeye başladım. :o Kamp yeri bu kadar üniteyi alacak mı acaba ? (Kamping alanı bir otopark alanına dönüşmez umarım) Geleceklerin liste sırasına göre yerleri ayrılacak mı ? Daha ilk günden bu...
  7. RÜZGAR

Firma Tavsiyesinde Bulunabilirmisiniz

Ynt: Firma Tavsiyesinde Bulunabilirmisiniz "metintüre" nin yazdıklarına aynen ve kalben katılırım... Bütün bu yoğunluk ve yetersizliklere rağmen bana çok güzel bir semi-integre karavan yapabildiği için buradan kendisine ve Ahmet usta ya sonsuz teşekkürlerimi sınarım.. Selamlar,
  8. RÜZGAR

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Sayın Egeli'ler, Umarım güzel vakit geçiriyorsunuzdur. Koyda Arap Dayının Yeri vardı bir zamanlar..Hala oralarda mı acaba?
  9. RÜZGAR

Ynt: Bursa Misi Kamp Açılışı; 27 Ekim 2013 Maaşallah...Maaşallah..Artık kimse elektrik almıyor..Mübarekler kendinden menkul cereyanlı ... Hey gidi eskinin "dernek" karavancıları heey.. Daha karavanı park eder etmez ellerinde kablolar ile inerler,sağa sola, kutulara saldırıp elektrik...
  10. RÜZGAR

Bu fotoğrafta "Rüzgar" ı gördüm..
  11. RÜZGAR

Merhaba

Ynt: Merhaba Düşündüğünüz boyutta karavan için bir örnek.Karavancı da bir doksan kadar vardı !... ::)
  12. RÜZGAR

Roma-napoli-sicilya

Ynt: Roma-napoli-sicilya Size 2010 yılında daha geniş bir haritada yaptığım gezinin rotasını gönderiyorum. Gezi anılarının tamamı bir kardeş forumda yurt dışı gezi anıları bölümünde yayınlanmıştı. Umarım kolayca ulaşabilirsiniz. Faydalı olması dileğimle iyi yolculuklar, Genel Rota (Liste...
  13. RÜZGAR

Gelibolu´da Karavanpark

Ynt: Gelibolu´da Karavanpark Bir mum da benden.. Güzelim Gelibolu ya bir küçük ışık..Küçük küçük ışıklar birleşir "şavk" olur bir gün.. :)
  14. RÜZGAR

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Bu sonbaharda sarı yaz olursa ben de çoktandır gidemediğim Akçakıl da sezonu kapatırım diye düşünüyorum. Malum ülkemizde denizi en son biten yerlerdendir Akçakıl.. Benim yan ayna bağlandığı yerden aynanın bitimine kadar 32 cm. geliyor. Karavan 225 ve 32 cm. ve orijinal...
  15. RÜZGAR

'egeli' 2013

Ynt: 'egeli' 2013 Yine güzel ve eğitici kareler ile yurdumun köşeleri. Şu kara tren her zaman ilginçtir benim için.Zamanın bu en muhteşem makinelerini dakikalarca, saatlerce seyrederdim küçüklüğümde.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri