saboy kullanıcısının son içeriği

1. saboy

2005 MODEL SUZUKI GRAND VITARA 1.6 (LPG VE ÇEKİ DEMİRLİ) TAKASLI

Ynt: 2005 Model Suzukı Grand Vıtara 1.6 (lpg Ve Çeki Demirli) Takaslı Yeni fotoğraf olmadığı için daha önce siteye yüklediğim fotoğrafların bulunduğu linki ekliyorum. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=16034.msg719155#msg719155
  2. saboy

2005 MODEL SUZUKI GRAND VITARA 1.6 (LPG VE ÇEKİ DEMİRLİ) TAKASLI

1995 grandcherokee ile takas düşünürmüsünüz iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  3. saboy

zj hakkında yardımcı olurmusunuz

Ynt: zj hakkında yardımcı olurmusunuz Ben 95 model 5,2 kullanıyorum, çok şükür şimdiye kadar çok elzem bir problemi olmadı, sitede de çok sayıda ZJ kullanıcısı mevcut ve neredeyse hepsi çok memnun. Yakıt konusuna gelince benim aracımda 60LT lik lpg tankı var uzun yolda bir depo ile 300km ...
  4. saboy

zj hakkında yardımcı olurmusunuz

Ynt: zj hakkında yardımcı olurmusunuz Bulduğunuz araç kaç model ve kaç motor(4 - 5,2 - 5,9) , (resimden anlamak zor olabilir ama) fotografı var mı? çalışmayan bir fonksiyonu var mı? vb. biraz daha detay verebilirmisiniz....
  5. saboy

Nihayet Temiz Bir ZJ Buldum

Aracımı (ZJ - 5,2) daha yüksek model bir araçla (2001 WJ) değiştirmek için satmayı düşünmekteyim , ilgilenirseniz size özel msj gönderdim.
  6. saboy

Yeni aldığım grand cherokee'de sorunlar var.

Ynt: Yeni aldığım grand cherokee'de sorunlar var. Merhaba , aracınız hayırlı olsun , güle güle kullanın ... Normal ve arızası olmayan , size sorun çıkarmayacak 5.2 ZJ ler şu sıralar 17.000- 20.000TL arasında fiyata alıcı bulabiliyor . Bence bu fiyatın altında satılan araçlara mutlaka (tabi...
  7. saboy

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye Hem de çok çok güzelllllll....
  8. saboy

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye Kürşat bey , geçmiş olsun... Üzücü ve kötü bir tecrübe ... Bundan sonrası için Allah kolaylık ve bol para versin de şöyle güzel bir restorasyon hikayesi görelim hep birlikte...
  9. saboy

Hunileri Taktık 42 Lastik Ford F250 Geliyor

Çok şey kaçırdım mı?? Kolay gelsin , keyifli takibe bende katılayım...
  10. saboy

xj inegölde yoldan çıkıyo

Ynt: xj inegölde yoldan çıkıyo Kolay gelsin ,yapılacakları merakla bekliyoruz....
  11. saboy

Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler)

Ynt: Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler) Çok güzel bir uygulama, ilk defa haberim oluyor, bilgi için teşekkürler...
  12. saboy

Tüm Araçlar İçin Sticker

Ynt: Tüm Araçlar İçin Sticker Hilal ve yıldız yukarıya doğru baksın düşüncesi ile yaptım. Onların aşağıya doğru bakmalarına gönlüm razı olmaz çünkü........
  13. saboy

Tüm Araçlar İçin Sticker

Ynt: Tüm Araçlar İçin Sticker Bütün stickerlar çok hoş olmuş, ama ben de en çok BAYRAK stickerini beğendim... Birde çalışma yaptım böyle bir şey yapabilirseniz bende isterim... Selamlar...
  14. saboy

Pajero Evolution

Ynt: Pajero Evolution Maşallah diyelim.... Güle güle kullanın çok güzel bir araç olmuş. Nazarlara karşı...
  15. saboy

Jeep WJ, Offroadcu.com ile Toplanıyor

Ynt: Jeep WJ, Offroadcu.com ile Toplanıyor Ellerinize sağlık çok güzel bir araç doğuyor, yapılanları merakla takip ediyorum. Ben ön tampon için , yukarıya doğru çıkan dikmelerin aracın ızgaralarına uygun şekilde (ekteki gibi) yapılmasının daha hoş görüneceğini düşündüm. (tabii yapımı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR