şehitusta kullanıcısının son içeriği

1. Ş

Viskoz Kaplin Sıvısı Yardım

Ynt: Viskoz Kaplin Sıvısı Yardım merhaba ben vw tamircisiyim bendede 2 adet vw t3 syncro parcasi mevcut en son aldigim t3 syncronun viskos kaplingi calismiyordu türkiyede o parcayi bulamadim icindeki maddeyi yurtdisindan temin ettim Elinizdeki parcayi tamir edebilirim tel:0532 274 04 27 buda...
  2. Ş

Satılık vw t3 syncro

Ynt: Satılık vw t3 syncro Arac satıldı.Bende 1 tane daha t3 syncro var fakat satılık değildir kendim kullanıyorum.
  3. Ş

Satılık vw t3 syncro

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan Araç vw t3 syncro(4x4) modelidir.1988 model olup 1.6td motora sahiptir.Aracı kendim 2010 senesinde gümrükten çıkartıp topladım her şeyiyle sorunsuz bir araçtır.Ruhsat hususi oto olarak çıkmıştır.Aracı görmek isteyen dükkanıma gelip...
  4. Ş

t4 syncroya difransiyel kilidi ??

Ynt: t4 syncroya difransiyel kilidi ?? arac güzel görünüyo lastikler zayıf tabiki aracı yakından görmek lazım.
  5. Ş

t4 syncroya difransiyel kilidi ??

Ynt: t4 syncroya difransiyel kilidi ?? t4 syncro şanzımanı,defransiyeli,şaftı,aksları geldi satılıktır.
  6. Ş

T3'ü Syncro'ya Dönüştürmek Mümkün mü?

Ynt: T3'ü Syncro'ya Dönüştürmek Mümkün mü? almanya da ve hollanda da tanıdıklarım onlar bile yapamıyorlar. sen nasıl yaptıraksın?
  7. Ş

Syncrocular Kaç Kişiyiz??

Ynt: Syncrocular Kaç Kişiyiz?? 4-) şehit usta t3 syncro 1988 model (beyazı kullanıyorum)(2 tane t3 syncro var)
  8. Ş

VW T3 Sevenler Buraya

Ynt: VW T3 Sevenler Buraya elimde 2 tane t3 syncro bulunmaktadır.Bunlardan birini ben kullanıyorum.Diğerini ise satıyorum. 1.6 td motor (yeşil) 1987 Tel:0532 274 04 27
  9. Ş

VW T3 Sevenler Buraya

Ynt: VW T3 Sevenler Buraya bu araç sizinmi?
  10. Ş

VW T3 Sevenler Buraya

Ynt: VW T3 Sevenler Buraya ön akıslar
  11. Ş

VW T3 Sevenler Buraya

Ynt: VW T3 Sevenler Buraya şanzıman t3'ün
  12. Ş

VW T3 Sevenler Buraya

Ynt: VW T3 Sevenler Buraya 1 adet t3 syncro şanzuman
  13. Ş

VW T3 Sevenler Buraya

Ynt: VW T3 Sevenler Buraya t3 syncro 4 adet ön defransiyel :P
  14. Ş

VW T3 Sevenler Buraya

Ynt: VW T3 Sevenler Buraya bu resimlerde ayrt edebilirsiniz syncro alttan cekim arka tarafı güneş ışığından dolayı cekmedim
  15. Ş

T2-T3 Kardeşlerden Enstanteneler

Ynt: T2-T3 Kardeşlerden Enstanteneler t3 syncro ön defransiyeli 4 adet

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto