selahattin.mukyen kullanıcısının son içeriği

1. selahattin.mukyen

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Bende ; Bir aksilik olmazsa karavanım la katılmayı düşünüyorum , Selamlar SOLO CAN
  2. selahattin.mukyen

Istanbul'da Temiz Bir Karavan Kampı

Size bir yer tanıtayım Elektrik dahil 15 tl evet yanlış duymadınız ve öyle güzel koyu varki sakin ve tam dinlenme yeri Ayvacık Gürpınar AK LİMAN diye geçiyor Zeytinlikler arasında Robinson cafe ailece çalıştırıyorlar arabanla gidersen ranzalı yataklı yeni çadırda var 4-5 kişi kalabiliyorsun...
  3. selahattin.mukyen

Istanbul'da Temiz Bir Karavan Kampı

Sevgili arkadaşım her şeyi güzel özetlemişsiniz lakin fiatı aşırı yüksek , Bazı işletmeciler Sanki insanlar para basıyor vaziyetinde görüyor o işletmeci acaba bir yerlere gidip o paralara kalıyormudur bazı insanlar bir yer açınca havalara giriyorlar vesselam ,
  4. selahattin.mukyen

Sarosda Çadır Kampı Için Nereleri Tavsiye Edersiniz?

Burak kardeşim biz üç karavancı arkadaşlarla saroz uzunkumda kamp yaptık deniz harika ve deniz kenarında dört köşe demirlerle yapılmış glgelik yapabileceginiz yerler var hafta içi çok sakin gece yıldızları çok net izleme imkanınız var burası kamp değil kaç gün kalacaksanız yiyecek ve suyunuzu...
  5. selahattin.mukyen

Altınoluk Civarı Gezisi

Ynt: Altınoluk Civarı Gezisi Hakan kardeş anladığım kadarıyla günlerinizi hem ramazan hemde hava şartları sebebiyle sıkıntılı geçirmişe benziyorsunuz , Daha O bölgenin havası değildi ama sağlık olsun , Küçük kuyu Altınoluk arasında Elbis otelinin bitişiğinde Hasanaki balık restorant kampik...
  6. selahattin.mukyen

Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi

Ynt: Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi Selam ben şehir içi park olarak istanbula nereden gelinirse gelinsin anadolu yakasındaki yeni yapılan maltepe dolğu alanını tavsiye ederim 10 km yakınında oturduğuma rağmen kendim ve arkadaşlarla bazı geceler çok rahatlıkla kalabiliyoruz , Ortam temiz...
  7. selahattin.mukyen

Güneş Paneli İle 48 Volt 20 Amper Akü Grubu Şarjı

Ynt: Güneş Paneli İle 48 Volt 20 Amper Akü Grubu Şarjı Selam Arkadaşlar Bende karavanıma 2 x 140 lık panel ve 1000 valt inverter taktırdım 90 amper tek aküm vardı yanına 100 amper daha ilave ettim , Benim de bir bilğiye ihtiyacım var 110 lt buzdolabım devamlı çalışıyor ve akşamları tv dede...
  8. selahattin.mukyen

Arşipel'in2006 Jumper İle Yapımına Başlıyorum

Ynt: Arşipel'in2006 Jumper İle Yapımına Başlıyorum Hakkı bey bu 6 adet akü ağırlık teşkil etmezmi hepsini kullanacakmısınız,ki ?
  9. selahattin.mukyen

Arşipel'in2006 Jumper İle Yapımına Başlıyorum

Ynt: Arşipel'in2006 Jumper İle Yapımına Başlıyorum Hakkı bey selam . Yazılarınızı zevkle okudum bende bir araç alıp kendim kafama göre yapmayı tasarlıyordum ama iyiki kalkışmamışım , 11- 2014 de 2005 model cıtroen jumper içi yapılı karavan aldım 6 ay oldu çalıştığım için daha eksiklerini...
  10. selahattin.mukyen

Izmirden Nemruta (gezi Basladi)

Ynt: Izmirden Nemruta (gezi Basladi) Yolunuz açık Gönlünüz ferah olsun , Saygılar
  11. selahattin.mukyen

Ynt: Izmirden Nemruta (gezi Basladi) Mersinde sonra toroslardan tekir yaylasına uğrayıp hakiki kuzu etinden yiyip oradan ereyliden konyaya geçebilirsiniz
  12. selahattin.mukyen

Ynt: Izmirden Nemruta (gezi Basladi) Bence yola çıkmışken alanya sahilinden ileriye gitseniz mesela anamur , taşucu , silifke , mersin
  13. selahattin.mukyen

Ynt: Izmirden Nemruta (gezi Basladi) yakın takipteyiz bizi manzara resimsiz bırakmayın)))
  14. selahattin.mukyen

Ynt: Izmirden Nemruta (gezi Basladi) ::) ::) ::)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri