sempatikgeveze kullanıcısının son içeriği

1. S

Amatör Telsiz Sınavı

Ynt: Amatör Telsiz Sınavı Amatör telsizci arkadaşlar varmı??aramızda varsa görüşelim.
  2. S

"Enkazdan 200 Canlı Kurtarabildiysek, 180'inde Payınız Vardır."

BU BİR KAHRAMANLIK ÖYKÜSÜ DEĞİL BU BİR POLAT ALEMDARCILIKTA DEĞİL BU BİR GÖNÜL İŞİDİR. TÜRKİYE RADYO AMATÖRLERİ CEMİYETİ HİKAYESİDİR. “ENKAZDAN 200 CANLI KURTARDIYSAK 180’İNDE PAYINIZ VARDIR” 17 Ağustos saat 03.50 de telefon çaldı. Telefonda TA8A var , İzmit merkezli 6.8 şidddetinde bir...
  3. S

Telsizle Yaşanan Bir Kahramanlık Hikayesi

AMATÖR SINAVA GİREN ARKADAŞLAR VAR MI? ARKADAŞLAR İLİNİZDE BULUNAN AMATÖR TELSİZCİ DERNEKLERİNE ULAŞABİLİR ONLARA HEM MADDİ HEMDE MANEVİ DESTEK VEREBİLİRSİNİZ UNUTMAYİN Kİ BU TELSİZ İŞİ HAYAT KURTARIYOR BAKIN YAŞANAN BİR OLAY SİZE BU BİR KAHRAMANLIK ÖYKÜSÜ DEĞİL BU BİR POLAT ALEMDARCILIKTA...
  4. S

Telsiz Hakkında Yardım

Ynt: Telsiz Hakkında Yardım dostum cb telsiz pek işini görmez sedat kardeşin dediği doğru başına bir iş geldiğinde yolda kaldığında amatör bantta mandala basar yardım isteyebilirsin hele gps cihazın varsa koordinatlarını verirsin yardım hemen gelir ayrıca ikinci el cihaz alırsan aracın için...
  5. S

Takaslık Telsiz Aselsan 4011

Ynt: Takaslık Telsiz Aselsan 4011 bu arada msn adresim kaanguzel_58@hotmail.com burdan görüşürsek sevinirim cihaz arıyorum kardeş acil hemde yardımcı olursan sevinirim bayramını kutlarım
  6. S

Ynt: Takaslık Telsiz Aselsan 4011 anladım elimde 3 tane uhf cihaz var aselsan 4415 şarj cihazı ile birlikte aselsan 4115 şarj cihazı yok motorola gp 340 (p 040 kasası takılı üstünde) şarj cihaz yok takasa girerseniz elimde bu cihazlar ayrıca aselsan a çok istiyorsunuz ayrıca aselsan 4011...
  7. S

Ynt: Takaslık Telsiz Aselsan 4011 aselsan 4011 i başka bir telsiz ile takas yapmayı düşürmüsün? aselsan ın tek fiyatı ne kadar?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri