sentor kullanıcısının son içeriği

1. sentor

Kemik Kanseri Konusunda Yardım

Ynt: Kemik Kanseri Konusunda Yardım geç gördüm yazınızı umarım hastanız şifa bulmuştur, yakın bir arkadaşımın benzer rahatsızlığı konusunda çok başarılı olduğunu düşündüğüm bir dr. un adı ve adres bilgileri aşağıdadır, Prof. Dr. Harzem Özger Fulya Terrace Center 1 Kat: 10 Daire:51 Fulya...
  2. sentor

Okulumuzun İhtiyaçları Konusunda Yardım - Van

Ynt: Okulumuzun İhtiyaçları Konusunda Yardım - Van merhaba Şemsettin bey, yazınızı oldukça geç gördüm, geç te olsa elimizden gelen desteği sizlere ulaştırmaya çalışacağız, bizler sizin duyarlılığınız için teşekkür ederiz, saygılar, emirhan
  3. sentor

emekleyen fotoğrafçı

Ynt: emekleyen fotoğrafçı Efecan'a katılıyorum.. :D al kameranı bas deklanşörüne... o minderle marıachı şişesi belkide sana "ooofff offff ne keyifti ama" ları hatırlatacak.. ve bakıp bakıp yine bayılacaksın... :D belki başkasınada "ulan şimdi orda olmak vardı" deirtecek.. yada başkaları...
  4. sentor

Lübnan Gezimiz (18-23 Mayıs 2011)

Ynt: Lübnan Gezimiz (18-23 Mayıs 2011) bir gezi en güzel böyle anlatılır sanırım... :) nice gezilerinize...
  5. sentor

Ynt: Lübnan Gezimiz (18-23 Mayıs 2011) aminnn ..... :)
  6. sentor

Ynt: Lübnan Gezimiz (18-23 Mayıs 2011) çok keyifli olmuş herşeyi ile.... ve fotoğraflar çok güzel... nice seyehatlerinize... :)
  7. sentor

Arafta Yaşayan Çocukları Ağırlayalım mı ?

Ynt: Arafta Yaşayan Çocukları Ağırlayalım mı ? aynı zamanda farklı birşeyleri de yaşatabiliiz belki.. mesela polonezköy civarında birkaç jokey klübü ve çok güzel mekanlar var... belki çocuklara pikniğin yanı sıra ata binme imkanı da sağlayabiliriz...
  8. sentor

Kara Fatma!

Ynt: Kara Fatma! :) tam bende dicektimki fotoğrafla ilgili neden kimse bişeyler yazmamış diye... :) baya bi emek var.. ellerine sağlık.. uygulama konusunda yazdıklarını yani tarif'i pek anlamadım ama.. nasıl o hale getirdiysen..baya keyifli olmuş, e buda yorum sayılmaz tabi .. :)
  9. sentor

alternatif nisan-dugun fotoları

Ynt: alternatif nisan-dugun fotoları Serhancım, çok keyifli olmuş, :)
  10. sentor

keyif aldigim fotograflar..

Ynt: keyif aldigim fotograflar.. Teşekkürler Gonca hanım,
  11. sentor

Kişisel Galeri (Nesur)

Ynt: Kişisel Galeri (Nesur) cok guzel fotograflar ellerinize saglik, ilk iki fotografta gokyuzu ve ikincisindeki zemin bembeyaz olmus ya.. oralarda da biraz renk olabilseydi diye dusundum ama cok guzel kareler
  12. sentor

Ynt: keyif aldigim fotograflar.. Tesekkurler Rauf, Jawa....birzamanlar efsaneydi..
  13. sentor

Ynt: keyif aldigim fotograflar..
  14. sentor

en iyi motosiklet....

Ynt: en iyi motosiklet.... :) hemen hemen ayni seyleri yasamisiz.. bende ogun kasklar eldivenler dizlik mizlik yok boynumda fular mular... :D cocuk pantolon gomlek.. :) aslinda mutlulugu yakalamak cok kolay..... ve saniyorum bizler bazen elimizdekilerin kiymetini bilmeksizin...
  15. sentor

en iyi motosiklet....

selamlar, kucuk bir tecrubemi aktarmak istedim... en iyi motor..sahip oldugumuz motordur derken.. birkeresinde yeni aldigim (markasi onemli diil) endrom ile ilk gun buyuk bir heves ile bir tepeye cikmistim, kendimce baya bi zorlu yollardan gecip zirvemsi bir yerde durmayi dusundum ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR