serdarhappy kullanıcısının son içeriği

1. serdarhappy

SUBARU XV Kumda, plajda, şehirde, dağda ve bayırda

Ynt: Subaru Xv Kumda, Plajda, Şehirde, Dağda Ve Bayırda Merhaba bu süre zarfında XV nizle ilgili bir değerlendirme yapar mısınız? Forester veya XV düşünüyorum. Arada büyük fiyat farkına değer mi sizce? Teşekkürler, iyi günlerde kullanın.
  2. serdarhappy

Gc Wk 3.0 Crd--freelander Iı Td4--nissan Pathfinder, Secim Yapmak Zor. Yardim Lutfen

Ynt: Gc Wk 3.0 Crd--freelander Iı Td4--nissan Pathfinder, Secim Yapmak Zor. Yardim Lutfen Merhaba, tum araclarla ilgili bilginiz ve yorumlariniz cok faydali oldu. Evet, WK cok guzel ve mercedes motoru olmasi buyuk arti. WK'nin genel olarak asiri yakit tuketiyor diyebilir miyiz? Genelde ankara...
  3. serdarhappy

Gc Wk 3.0 Crd--freelander Iı Td4--nissan Pathfinder, Secim Yapmak Zor. Yardim Lutfen

Merhabalar, Forumdaki degerli kullanici arkadaslarimdan ricam bu araclarin arti ve eksilerini yazarlarsa, bir cok soruma cevap olur diye dusunuyorum. Bu araclardan birini almayi dunuyorum ama henuz karar veremedim. GC WK icin cok iyi yorumlar okudum gerek motorun saglamligi gerek arazi...
  4. serdarhappy

Sonbaharda Karagöl

Ynt: Sonbaharda Karagöl Ne kadar guzel bir gezi olmus. Cubuk Karagol mu?
  5. serdarhappy

Gezenbilir Ankara Grubu

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Bulusma ayarlandi mi arkadaslar?
  6. serdarhappy

Ankara-kazan- Pazar-karagöl Ve Orman Gezimiz 8 Aralık 2013

Ynt: Ankara-kazan- Pazar-karagöl Ve Orman Gezimiz 8 Aralık 2013 Guzel bir gezi olmuş, tekrari olacak mi? Bende katilmak isterim. Selamlar
  7. serdarhappy

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (off-road Araçları) Merhabalar, Erbilden selamlar. Ankara'da 2007 Grand Vitaram var. Harika ve onu çok seviyorum. Erbilde yaşıyor ve çalışıyorum. Burada arazi araçlarının her çeşidi var, ama benim gönlüm hep Suzi deydi. Sonunda burada bayi açıldı ve açılır açılmaz...
  8. serdarhappy

Suzuki Servis Ankara - Imaj Japon

Degerli forum uyeleri, Bende suzuki grand vitara alarak araniza katildim. Aracimi almadan once gezenbilirde cok zaman harcadim ve yorumlariniz cok yardimci oldu. Arabama kavustuktan sonra guvenilir bir usta aramaya baslamistim ki yine forum uyelerinin tavsiyesi uzerine IMAJ JAPON servisi ne...
  9. serdarhappy

2007 Grand Vitara icin AT lastik

Ynt: 2007 Grand Vitara icin AT lastik Tavsiyeniz icin cok tesekkurler. En kisa zamanda gidecegim.
  10. serdarhappy

Yeni Kasa 5K Grand Vitara için Lastik Önerileriniz

Ynt: Yeni Kasa 5K Grand Vitara için Lastik Önerileriniz Hemen hemen tum mesajlari okumama ragmen benim merak ettigim bir soru var arkadaslar. 2007 5k grand vitaram var ve standart haliyle (yukseltme yapmadan) kullanabilecegim en buyuk ebat AT lastik ne olmali? Orjinal olcu olarak kapi kenarinda...
  11. serdarhappy

2007 Grand Vitara icin AT lastik

Merhabalar, Ankara'da Cooper AT lastik veya BF Goodrich AT alabilecegim güvenilir ve uygun fiyatli bir yer tavsiye edebilir misiniz? Tesekkurler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri