sinsic kullanıcısının son içeriği

1. sinsic

Burası Neresi Bilen Var Mı?

Tekrar merhaba, günler süren araştırma sonucu, Burdur'muş :) Teşekkür ediyorum.
  2. sinsic

Burası Neresi Bilen Var Mı?

Marhaba, umarım konuyu doğru yere açıyorumdur, ailemin eski fotoğraflarını negatiften dijital'e çeviriyorum, bu sırada karşıma bir kaç fotoğraf çıktı, üstüne not düşülmemiş. Sordum ama kendileri de hatırlayamadı neresi olduğunu (Merak edenler olursa sene 1988). Gezmiş olan, okumuş olan varsa...
  3. sinsic

Gezenbilir; Geleneksel 23 Nisan Işık Dağı - Karagöl Kampı (21-22-23 Nisan 2012)

Ynt: Gezenbilir; Geleneksel 23 Nisan Işık Dağı - Karagöl Kampı (21-22-23 Nisan 2012) Çok teşekkür ederim. Aynı yermiş, ne kadarda değişmiş.
  4. sinsic

Gezenbilir; Geleneksel 23 Nisan Işık Dağı - Karagöl Kampı (21-22-23 Nisan 2012)

Ynt: Gezenbilir; Geleneksel 23 Nisan Işık Dağı - Karagöl Kampı (21-22-23 Nisan 2012) İyi günler, ışık dağı-karagöle daha önce kampa gitmiştim ama burası sanki farklı bir karagöl :D koordinatları var mı birisinde? Paylaşabilirseniz çok sevinirim.
  5. sinsic

Kamp Yapmak için gerekli izinler

Ynt: Kamp Yapmak için gerekli izinler Cevabınız için çok teşekkürler, Açıkcası böyle farklı farklı yerlerden izin alınması gerektiği aklımın ucundan bile geçmemişti. Jandarmaya zaten haber veriyorduk ama bu izin almakdan ziyade "bilginiz olsun" tarzında bir haberdi. Çamlıdere diye bahsettiğim...
  6. sinsic

Kamp Yapmak için gerekli izinler

İyi günler, Ben lisede izci olduğum zamandan beridir kampa giderim. Üniversitede de kampa gittim, mezun olduktan sonra da devam ettik arkadaşlarla. Kamp için genellikle çamlıdere tarafına gidiyoruz. Bir seferinde ağaç kesimi yapan Orman İşleri çalışanlarına denk geldik. "Bize haber vermeden...
  7. sinsic

Şişme Mat? Şişme Yatak?

Ynt: Şişme Mat? Şişme Yatak? Nefesin buharıda eklenince hamam tam doğru tabir oluyor gerçekten :)
  8. sinsic

Şişme Mat? Şişme Yatak?

Ynt: Şişme Mat? Şişme Yatak? Metal kısmına değmediği sürece bir sorun olacağını zannetmiyorum, çünkü en fazla hava ile aynı sıcaklığa düşecektir ve direkt temas etmedikçe bir sorun olmayacaktır. Kapalı ve büyük ölçüde hava geçirmez olduğu için 1-2 saatte nefesiyle içeriyi ısıtabilir bile. Ama...
  9. sinsic

Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)?

Ynt: Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)? Bilmiyorum olmuş mu? :D İt fıskırı diye de tabir edilen biber sipreyi götürülebilir. İlk kampıma 2 kişi gitmiştik. İkimizde ilk kez gidiyorduk, ay ışığı filanda yoktu. Bide tavşan gibi kamp ateşine baktık gece, diğer her yer sim siyah oldu haliyle.. Ertesi...
  10. sinsic

Şişme Mat? Şişme Yatak?

Ynt: Şişme Mat? Şişme Yatak? Sorunuzu yeni gördüm bu arada. Düzgün bir uyku tulumu ile dışarıda bile rahat edersiniz. Eğer uyku tulumunuz çok iyi değilse, outdoor mağzalarında uyku tulumunun içine konan örtüler satılıyor. Bu örtüler uyku tulumlarının konfor bölgesini 5 derece daha...
  11. sinsic

Şişme Mat? Şişme Yatak?

Ynt: Şişme Mat? Şişme Yatak? Bunlar evde kullanılmak için yapılmış zaten :) sivri birşeyler (ot, çakıl vs.) gelmediği sürece dayanıklıdırlar herhalde ama biz çadırda -5 derecede (ki o kadar olmasa bile alttan gelen soğuk fena rahatsız ediyor) deldik işte.. Ne deldi onu da bilmiyoruz, ayak...
  12. sinsic

Şişme Mat? Şişme Yatak?

Ynt: Şişme Mat? Şişme Yatak? Umarım geç kalmamışımdır. Kesinlikle şişme yatak almayın bence. Arkadaşlarında belirttiği gibi malzemesi çok ince. Taştan, ottan, kozalaktan, üstünüzdeki keskin birşeyden (Çeketin fermuar.. dili mi denir, o bile delebiliyor.) direk delini veriyor ve incecik 2 kat...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR