Smyrna_Smyrna kullanıcısının son içeriği

1. Smyrna_Smyrna

Çok Gezen mi Bilir Çok Okuyan mı?

Ynt: Çok Gezen mi Bilir Çok Okuyan mı? Okuduklarımı kolay unuturum, hem okuyup hem de gezip görme imkanım olursa ne güzel olur, o zaman okuyan-gezen-bilen olurum :) en çok bilen de bu olur herkesin dediği gibi
  2. Smyrna_Smyrna

Trene En Son Ne Zaman ve Nereye Gitmek İçin Bindiniz?

Ynt: Trene En Son Ne Zaman ve Nereye Gitmek İçin Bindiniz? En son 2003'te Uşak'tan İstanbul'a gitmiştim. Resmi tatil günüydü ve bilet alan insanlar yer olmadığı için koridorlarda, tuvalet önlerinde yatıp uyuyorlardı. Manzara çok kötüydü, bir daha da binmedim
  3. Smyrna_Smyrna

Doğum Günlerimiz

Ynt: Doğum Günlerimiz edaghan 31 Aralık 1973 OĞLAK medusa 04 Ocak OĞLAK huzzik 13 Ocak 1986 OĞLAK metanoya 22 Ocak KOVA konuralp_niva...
  4. Smyrna_Smyrna

Gezenbilir Ailesi Yaş Ortalaması

Ynt: Gezenbilir Ailesi Yaş Ortalaması 23 - daha gezecek çookk yolumuz var :)
  5. Smyrna_Smyrna

Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi

Ynt: Gezenbilir Üyelerinin Eğitim Seviyesi ODTÜ - okul öncesi öğretmenliği, son dönemim
  6. Smyrna_Smyrna

Ne İçin Geziyorsunuz?

Ynt: Ne İçin Geziyorsunuz? Çok gezemiyorum, gezdiğim zamanlarda da şehrin sıradanlığından kaçıp kafa dinlemek birinci neden sanırım benim için. Seviyorum yeni yerler görmeyi, gördüğüm yerleri yeniden sevmeyi :)
  7. Smyrna_Smyrna

Mikrolayt

Ynt: Mikrolayt Ben de Kuşadası'na gitme fırsatı bulduğumda iletişime geçmek isterim, teşekkürler :)
  8. Smyrna_Smyrna

Akrobasi Uçuşları

Ynt: Akrobasi Uçuşları Teşekkürler bilgilendirme için, çok sıradışı bir aktivite... Hoşçakalın...
  9. Smyrna_Smyrna

Hindistan-Nepal Bisiklet Turu

Ynt: Hindistan-Nepal Bisiklet Turu Hayranlıkla inceledim konuyu, çok keyifli görünüyor burdan bile. Kutluyorum sizi
  10. Smyrna_Smyrna

Mikrolayt

Ynt: Mikrolayt Teşekkürler, çok keyifli görünüyor. Denemek isterim, araştıracağım.
  11. Smyrna_Smyrna

Akrobasi Uçuşları

Ynt: Akrobasi Uçuşları Merhaba, Verilen web sayfasında yeterli bilgiye ulaşamadım. Bu aktivite her haftasonu düzenleniyor mu? Fiyatları hakkında da bilgi verebilirseniz sevinirim...
  12. Smyrna_Smyrna

Mikrolayt

Ynt: Mikrolayt Merhaba, bu sporun yaygın olarak yapıldığı belirli yerler var mı acaba? Eğitimini almak değil de sadece keyfini sürmek istesek :) Çift kişiliklerine eğitimciyle birlikte binme imkanı bulabilir miyiz?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri