Suhacik kullanıcısının son içeriği

1. Suhacik

20 AE 808 - Benim! Explorer'ım :)

Ynt: 20 Ae 808 - Benim! Explorer'ım :) Buraya bayağıdan beri bakmamışım, iyi olmamış. Tankın şuanki durumu. 305 40 22 lastikler ve 15 cm. yükseltme yapıldı. Full motor şanzıman revize yapıldı. Rahat 10 sene arkasına baktırtmaz artık :)
  2. Suhacik

Hangisi Amerikan Hangisi Avrupa?

Ynt: Hangisi Amerikan Hangisi Avrupa? Maşallah abi zevk vermiştir :) Kar yağsa ben de çıkacağım da zerre kar yok bizim buralarda. Aşırı yüksek dağlarda. Oralarda da hiç yol yok :(
  3. Suhacik

Hangisi Amerikan Hangisi Avrupa?

Ynt: Hangisi Amerikan Hangisi Avrupa? Mehmet abicim yazılacakların çoğunu yazmış zaten. Lakin düzeltme babında yazacağım şey vites durumudur. 97 model usa modeller 5 ileri şanzımana sahiptir. Şanzıman kodu 5r55e dir. OD tuşu ile 4 e düşürülür. Parça konusunda da kesinlikle korkmayın. Ucuz :D
  4. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Ex'den anlayanlar burada merak etmeyin :)
  5. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Arkada 2 dikey 2 çarpraz amortisör sistemi var bizim araçlarda. Salınım olayını tehlikeye düşürmemek için. Yol tutuş olayı da 70 yanaklı bir lastikle ne kadar ise o kadardır :P Ben 295x30x22 lastiklerimle rol bile yapacak kadar tutunuyorum yere :D
  6. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Oto Klinik Atatürk Sanayi sitesi 2. kısım 2. sokak no:19 İletişim için Osman bey'i bulmanız lazım. Telefon numarası: 0535 723 87 29
  7. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Üyeliğinizi gördüm Çelebi bey :) Telefon numarası yok lakin ben size adresini buluvereyim. İşyerinin yani.
  8. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Ekleme : Ana şanzıman ve transfer kutusu ebay; full ön takım ebay; tüm fren tertibatı ebay alımı yapmıştım. Şu an ön fren pabuçları da kargoda bana doğru geliyor.
  9. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Kesinlikle ford servis! lerine gitmeyin. Anlamazlar :) Çağlar Bayur bey var, fordclubtr de. Bu aracın ehil kişilerindendir. Periyodik bakımları gayet doğal şeyler; yağı tuzu dediklerimizden ibaret. Eksik etmeyin sizi kesinlikle yolda bırakmaz... Şunu söyleyeyim...
  10. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Merhabalar; Gördüğüm kadarıyla İstanbul' da ikamet ediyorsunuz. Bu size büyük bir Çağlar bey ve çıkmacı avantajı veriyor. Çıkmacı olmasa bile ebay denilen bir nimet var. Tofaş fiyatına parçalar alabiliyorsunuz ve 3-4 hafta içinde elinizde oluyor. İmmo sorununa...
  11. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında İlacın Çağlar abi zaten söylenecekleri söyledi sana. Oralarda maalesef ustasızlıktan bilgisizlikten dolayı mafetmişsin aracını.
  12. Suhacik

Ynt: 20 AE 808 - Benim! Explorer'ım :) Memnun oldum Tahir bey. Teşekkürler, daha iyileri sizlerin olsun efenim. Benimki biraz onroad tarzı :)
  13. Suhacik

Ynt: 20 AE 808 - Benim! Explorer'ım :) Teşekkürler Mehmet bey. Araçlarımızla aklınıza takılan bir soru/sorun olursa buralardayım. Her daim yardım ederim.
  14. Suhacik

Ynt: 20 AE 808 - Benim! Explorer'ım :) Daha OBDII ve LPG ayar olaylarını yazmadım Emre'cim :) Sanayiye ihtiyacım hiç yok şükürler olsun :P
  15. Suhacik

Ford Explorer Hakkında

Ynt: Ford Explorer Hakkında Hız yapmayacaksan sorun olmaz. Harika görünümü olur ama :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

SON KONULAR

Geri