S

Profil mesajları Gönderiler Hakkında

• VOYAGTÜRK, sahibi MURAT TOSMAK tarafından dolandırılan arkadaşlar lütfen bana özelden yazabilirmi? derse ihtiyacı varda kendisinin

Merhaba,
    Hakkımızda yazdığınız gerçekdışı mesajların milyon+ ziyaretçisi olan Gezenbilir.com Web sitesinde yayınlanması nedeniyle tarafımızca aleyhinizde 100 bin tl maddi manevi Ağır para ve Hapis Cezası talebi ile Dava Açılmak üzere Konu Hukuk birimimize aktarılmıştır.
    S
    svskop1980
    TABİKİDE NEGÜZEL ,BU SİTEDE BİZİM GİBİ DOLANDIRDIĞIN 4 SÖZLEŞME OLAN TOPLAMDA 11 KİŞİYLE DİALOG HALİNDEYİM ASIL MADDİ -MANEVİ BİR DAVA NASIL OLUR SEN GÖRÜCEKSİN ,SENDEN RİCAM DAVAYI İSTANBULDA AÇMAN ÇÜNKİ İFADE VERİCEKLER İÇİN ZOR OLMASIN .)
    S
    svskop1980
    BU ARADA MURAT TOSMAK YADA VOYAG TÜRK HER NEYSEN MADEM KONU BURAYA GELDİ BİL DİYE YAZIYORUM ; OFİSİM DİYE İNSANLARI GÖTÜRDÜĞÜN MUASEBECİN VARYA , O ADRES VE KİŞİ ÜZERİNDENDE RESMİ ÇALIŞMALAR OLUCAK BİLGİN OLSUN
    S
    svskop1980
    AGIR PARA CEZASI NASIL OLUR ,HANGİ DURUMLARDA ALINIR ,NASIL UYGULAMAYA SOKULUR , BU SÜREÇ NASIL İŞLER GÖRÜCEKSİN ....YALVARICAKSIN BEN ŞİKAYETİMİ GERİ ALDIM DİYE .....!!!!!!!!!!!!
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

SON KONULAR