tasotaso66 kullanıcısının son içeriği

1. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

Aracınız öncelikle hayırlı olsun. Benimde 2009 model dizel mevcut. zamanında sıfır almıştım. 12 yıldır biniyorum. şu an 190000 km de. güzel araçtır. lastikler için sürekli asfalt dışı kullanmayacaksan dört mevsim olanlar yeterli kar ve çamur için. Ben şu an kumho H tipini kullanıyorum. yol...
  2. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

3. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

2009 yılında sıfır olarak aldım. 10 yıldır kullanıyorum. 162000 de km olarak şu anda. Dağ taş kar heryere gittim. Şu ana kadar beni hic üzmedi. Yolda konforu mükemmel. Ucak ta gidiyor gibi sadece rüzgar ve motor sesi geliyor. Yolun vuruntusunu hissetmezsin.
  4. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

Bir lc prado 3.0 Dizel sahibi olarak beni de whatsapp a ekleyebilirmisiniz. 5322963659
  5. tasotaso66

İki Motosiklet Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan Gezisi (rehber)

Gezinizi bıkmadan okudum. Tüm karşılaştığın problemleri aktardığın ve güzel resimlerin için teşekkürler. Genelde uluslar arası yollarımı takip ettiniz yoksa kestirme harita nereyi gösterdi ise oradan mı gittiniz. Araç la (4x4) aynı rotaları takip edilebilir mi. selamlar.
  6. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

kasirga1 Bu arkadaş.
  7. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

Forumda bir arkadaş var. Dubaiden yedek parca siprişi veriyor. Ona bir sor. Prado yedek parca diye forumdan ararsan bulursun. Ben arka çam silecek kolu getirtmiştim.
  8. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

Forumda bir arkadaş var. Dubaiden yedek parca siprişi veriyor. Ona bir sor. Prado yedek parca diye forumdan ararsan bulursun. Ben arka çam silecek kolu getirtmiştim.
  9. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

10. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

Brigestone 265 65 17 R 112 H/T kullanıyorum . Orjinali 840 H/T 112S diye geçiyor. Ama ben sonradan 112 h olarak taktım. Hamuru daha yumuşak. 4 mevsim yanağında S+M yazıyor.
  11. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

Video yükleyemedim. Boyut fazla diyor. resim yolladım.
  12. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

13. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

Dostum hayırlı olsun. Bir LC prado kullanıcısı olarak iyi tercih yapmışsın. Aracı kullandıkca seveceksin. lastik basınçları ne zaıyorsa o dur. ben 29 psi basıyorum. çok basarsan yol konforun azalır. bende 2009 disel var. 0 km almıştım . şu an 140 bin km de. Şu ana kadar hiç bir problem...
  14. tasotaso66

Prado Almaya Adım Adım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler