tdediler kullanıcısının son içeriği

1. tdediler

Iveco M23-9 Yedek Parça Ve Tamirci Desteği + İzmi̇r

konuyu hortlatayım bende m23 aldım arka bagaj kapağında kilit yok şohber vs orda bu yüzden izmirde yedek parça nerden bulunur acaba ?
  2. tdediler

Kolay Kurulabilir Karavan Tentesi

sa montajı nasıl yaptınız acaba burada tenteyi satanlar montaj 750 tl istiyorlar:(
  3. tdediler

Çekme Karavan Hakkinda Merak Ettİklerİm.

s.a. Bende izmir karşıyakada oturuyorum. nacizane fikirlerimi paylaşacam. ama not daha karavanım yok:( 1) soru beni aşar :) 2) İzmirdemiikamet etceksiniz bu 4-5 ayda? bostanlı sahilinde ki otoparkta bir sürü karavan hep park halinde ordaki arkadaşlardan bu konuda bilgi alabilirsiniz diye...
  4. tdediler

750 Kg Karavan Için Araç

hayırlı uğurlu olsun.. güle güle kullanın...
  5. tdediler

Yeni Aracım Için Çekme Karavan Olur Mu? Önerilerinizi Bekliyorum...

s.a. Erşahan bey karavan aldınızmı merak ettim bende sizin gibi karavan arıyorum hala :)
  6. tdediler

750 Kg Karavan Için Araç

Merhaba bende konuya yancı olacam ama kusura bakmayın. bende 2009 toyota corolla mmt (yarı otomatik) 1.6 elegant var tüplü ve öfkeli :smiley: bu 4,25 karavan için uygun değilmidir? ben özel sektör çalışanıyım izmirde oturuyorum karavan kullanım amacım yazın bir yere götürcem sabit kalacak...
  7. tdediler

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Çok teşekkür ederim çok detaylı bir yorum yapmışsınız. Ben gezici karavan düşünüyorum. Bu yazının benim için çok aydınlatıcı oldu. Teşekkürler
  8. tdediler

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Öncelikle bu güzel desteğiniz için teşekkürler.. Fiyatı aynı o yüzden dediğiniz gibi hiç yaklaşmamak daha iyi. Teşekkürler...
  9. tdediler

Ortiz Karavan Alınır Mı?

S.a. Ben karavan almayı düşünüyorum fakat çok karasızım. İzmirde ORTİZ karavan varmış. Sizce nasıl ? Daha önce ERBA karavan düşünüyordum ama bana uzak git gör al getir... vs vs sizce hangisi ? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler... Ortiz Karavan, Karavan Üretimi, Çekme Karavan, İzmir
  10. tdediler

2 Yetişkin+2 Çocuk En Uygunu Sizce Hangisi...

ilginiz için teşekkürler ama bu beni çok aşar.
  11. tdediler

Kendim için konuşursam 0 , 2.el farketmez ama 2 elde temiz olmalı öyle 10-20 yıllık eski püskü olmamalı. diri bir ürün olursa alırım. hanımı kandırmak lazım öyle eski ürünle kandıramama :)
  12. tdediler

öncelikle ilginiz için teşekkürler fakat güney karavan sitesine girdiğimde maksi için 750kg altında yazıyor fakat bu büyüklükteki karavanlar 750 kg altında olması çok zor değil mi.
  13. tdediler

takipteyim bende arıyorum...
  14. tdediler

Eski Foça'da Kamp

s.a. ben izmirdeyim karavan hasretim var ama karavan daha alamadım. eski focada çok bilmiyorum ama urla demircili köyda tanıdığım yer var. demircili köy orada sakin güzel yer var suyu biraz soğuk ama sakin bir yer. bu arada foca yi neden bilmiyorum diye sorabilirsin sivrisinekleri beni çok...
  15. tdediler

Manuel Mi? Otomatik Vites Mi?

Bende toyota yarı otomatik var. ona göre birşeyler yazacam inşaAllah yardımcı olabilirim. 1. sürüş rahatlığı hiç bir şeyde yok 2. bayanlar için çok ideal sadece gaz ve fren araba dejrijaz sıyırması sürekli kalkışlarda hatalar olmuyor. 3. benim yarı otomatik olduğundan yakıtta çok birşey...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri