Tol kullanıcısının son içeriği

1. Tol

DEFENDER MOTOR MUHAFAZA KORUMA SACI 125 TL

Ynt: Defender Motor Muhafaza Koruma Sacı 125 Tl Abi depo koruma ?
  2. Tol

Ynt: Defender Motor Muhafaza Koruma Sacı 125 Tl Haftasonu taktik. Tesekkurler.
  3. Tol

Ynt: Defender Motor Muhafaza Koruma Sacı 125 Tl Irtibat bilgisi alabilirmiyim.
  4. Tol

3 Yıldız Dalıcı Eğitimi - Türk Balıkadamlar Spor Kulübü

Ynt: 3 Yıldız Dalıcı Eğitimi - Türk Balıkadamlar Spor Kulübü Sınıf açılıyor. Program kesinleşti. Türkiye'nin prestijli brövesini sezon kaçmadan yakalayın derim...
  5. Tol

3 Yıldız Dalıcı Eğitimi - Türk Balıkadamlar Spor Kulübü

Bu sene 60. kuruluş yılını kutlayan; TÜRK BALIKADAMLAR SPOR KULÜBÜ 04.Ağustos – 31.Ağustos 2014 tarihleri arasında CMAS 3 Yıldız Dalıcı kursu düzenlenecektir. Bilgi almak ya da kursa katılmak isteyen adaylar başvurularını dalisokulu@tbk.org.tr adresine yapabilirler. Kursun hafta içi...
  6. Tol

Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

Ynt: Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013) Eh Sakarya -1 ise ::)
  7. Tol

Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

Ynt: Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013) rakım 800-1000 mt. bu da demektir ki, yukarısı en az 8-10 derece daha düşük olacak...
  8. Tol

Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi

Ynt: Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi 3 gece geçirdim. Bu kadar dar alanda bu kadar rahat edeceğimi sanmazdim. Çanta dışarda ufak tefek döküntület mont filan ayak ucunda gayet iyiydi. Yağış yoktu ama yoğun çiğ vardı sıkıntı olacağını sanmıyorum.
  9. Tol

Ynt: Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi valla indirim vardı aldım. verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. http://store.karrimor.com/karrimor-x-lite-x1-tent-2012-783044
  10. Tol

Ynt: Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi aynı soruyu bende soruyorum bir türlü karar veremedim. Igloo baya ucuz şüphe ettiriyot ve paralel pollü kaya yada kum zeminde sağlam çakılmazsa sıkıntı. Evolite Summit ve Karrimor olabilir ama Evollite ın su geçirmezliği Karrimor dan daha...
  11. Tol

Dalış Okulu / Dalış Eğitimi

Bu işin üniversitesi diyebileceğimiz, Türkiye’nin ilk balıkadam kulübünün 2013 sezonu eğitimleri başlıyor. Bu işe başlamak yada ilerletmek isteyen arkadaşların bilgisine, bu yazı kaçırmayın :) CMAS 1* Dalıcı Kursu 07 05 2013 CMAS 3* Dalıcı Kursu 08 05 2013 CMAS 2* Dalıcı Kursu 12 06 2013 Kayıt...
  12. Tol

Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Ynt: Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar Explorer da çıkmıyor, Chrome da çıkıyor resimler ?
  13. Tol

Ynt: Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar kaç saattir uğraşıyorum şimdi baktım olmuş !!! ya bende ya PC de bi arıza var galiba...
  14. Tol

Ynt: Mesajlara Fotoğraf Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar Ön izlemede görünmüyor diye bende yayınla dedim ama IMG uzantılı resimler hala gözükmüyor ? yardım edermisiniz?
  15. Tol

Şubat 2013 İbrice Kış dalışı.

Şubat 2013 İbrice Kış dalışı. Harika bir manzara ve bahardan kalma bir gün. Sessizlik yeter. Kış sessizliğindeki dalış merkezleri. Birazdan YDM hareketlenecek. Dalış öncesi soğuk su dalışları ile ilgili eğitim. Hazırlıklar. Su lodos fırtınası...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri