tolga ordu kullanıcısının son içeriği

1. tolga ordu

Snorkel sorunu

Ynt: Snorkel sorunu Malum nivalarda radyator fanlari surekli aktif durumda oluyo su gecislerinde pervanenin surekli dönüyo olmasi sorun yaratmazmi aklim takilan bi konuda bu tesekkurler tekrar paylasimlar icin
  2. tolga ordu

Snorkel sorunu

Ynt: Snorkel sorunu Cok tesekkurler uzun suredir foruma girememistim snorkeli yapistirma isini cozdum fakat wd 40 olayini en yakin zamanda denicem
  3. tolga ordu

Snorkel sorunu

Oncelikle herkese merhaba.aracima snorkel taktim fakat bi turlu kapirtaya dokunan kisimlarindan yapistirdigim halde tutmuyo.dayson silikon ve siyah cam silikonu denedim ama bi turlu yapismadi aracinda snorkel uygulamasi olan arklar yardimci olabilirlerse cok sewinirim bi diger sorunumda...
  4. tolga ordu

Vitesten atma sorunu lutfen yardimci olurmusunuz

Ynt: Vitesten atma sorunu lutfen yardimci olurmusunuz Ustam cok tesekkur ederim siz ole diyosaniz muhtemelen oyledir tekrar tesekkurler
  5. tolga ordu

Ynt: Vitesten atma sorunu lutfen yardimci olurmusunuz Cok tesekkur ederim insallah ciddi bise deildir.daha cok bole kasintiya geldigi zaman yapiyor.baktircam ama zaman bulup goturemedim bi turlu.
  6. tolga ordu

Oncelikle herkese merhaba.aracimi satmaktan vazgectim.sorunuma gelincede camur arazide aracimi batirdim ve cikarmak icinde galiba biraz fazla zorladim.zorlarken arac arazi konumdaydi ve birinci vitesten atti bnde vites kolunu atmasin die elimle sabitledim. Ve simdi gunluk kullanimda kalkis...
  7. tolga ordu

dicovery bilgi lutfen

Ynt: dicovery bilgi lutfen çok tesekkur ederim galiba kendımı hazır hıssetmıyorum tam :) maddı olarak tabı bılgıler ıcın cok tesekkur edıyorum tekrar
  8. tolga ordu

dicovery bilgi lutfen

Ynt: dicovery bilgi lutfen Çok tesekkur ederım gercekten zaten genel olarak bnm tarzımda soru soranlara aynı sekılde cvp gelıyo forumu ınceleyıp bılgı alma anlamında.ben yenıyım sıtede ve cogu bılgı almaya calıştıgım konularda genel olarak ya konu dagılmış yada ıkılı dıaloga donuşmuş onun ıcın...
  9. tolga ordu

dicovery bilgi lutfen

herkese meraba oncelıkle.1991 model lada nıva sahıbıyım.ve kafamda aracımı satıp dıscovery alma nıyetındeyım fakat bu arac hakkında hıc bır bılgım yok burdakı abılerımden tecrubelı arkadaslardan fıkır almak ıstıyorum.yakıt konusu ve arazıde parca sıkıntısı yasatırmı parcaları bulunurmu hangı...
  10. tolga ordu

1991 MODEL NİVAMI SATIYORUM İLGİLENEN ARKADAŞLAR İRTİBATA GEÇEBİLİR

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-tum-bakimlari-yapilmis-arazi-araci-82307012/detay/

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri