tolgailgim kullanıcısının son içeriği

1. T

Gezi Önerisi

Merhaba arkadaşlar 2019 yaz aylarında 15-20 günlük bir gezi planlıyorum ancak ne yapacağıma henüz karar veremedim. Tur firmaları ile anlaşarak kendimi kısıtlamak istemiyorum. Şuan tek başıma çıkacak gibiyim. Sizce bu sureyi nasıl değerlendirmeliyim ? Nerelere gitmeliyim zaman kısıtlı olduğu için...
  2. T

Izmir'de Kamp

Merhaba arkadaşlar izmirde 3-4 gün kamp yapabileceğim aynı zamanda deniz kenarı olan bir yer arıyorum. Kamping olmaması lazım yani o bölgede sadece ben ve doğa olacak. Tatlı su kaynağıda olması lazım tabiki. Bu tarz bölge önerileriniz varmı ?
  3. T

"Tent Tarp" - "Tarpaulin" Arıyorum, Yardım Lütfen...

Ynt: "tent Tarp" - "tarpaulin" Arıyorum, Yardım Lütfen... Parasını hakkediyor diyorsunuz yani
  4. T

Ynt: "tent Tarp" - "tarpaulin" Arıyorum, Yardım Lütfen... Ben trekking yaptığım için çantaya sığması önemli sanırım biraz yer kaplıyor bu.
  5. T

Ynt: "tent Tarp" - "tarpaulin" Arıyorum, Yardım Lütfen... Murat bey bu ürünün katlı halinin ve açılmış halinin fotoğraflarını koyma ihtimaliniz varmıdır ? Sizin çektiğiniz bir fotoğraf.
  6. T

Ynt: "tent Tarp" - "tarpaulin" Arıyorum, Yardım Lütfen... Merhaba ; Bu brandacılara yaptırdığınız tarplar. Katlandığında yada silindir şekline getirildiğinde çok yer kaplıyor mu ? Decathlonda 89 lira aleminyum direkleri ile birlikte bana çok pahalı geldi. Tarpı çantada taşıyacağım için çok...
  7. T

Mapsource Harita Yükleme.

Merhaba arkadaşlar. MapSource programı vardı bilgisayarımda ve topo yüklü idi ancak format sonrası malesef program gitti. Bildiğim kadarı ilede yüklemesi epeyce karışık bunun bir anlatımı falan varmıdır ?
  8. T

Günlük Yürüyüş İçin Çanta Tavsiyesi.

Arkadaşlar yaklaşık iki yıldır 30 litrelik bir çanta kullanıyorum. Bu çanta artık bana günlük yürüyüşlerde yeterli gelmiyor özellikle kışın mont-polar kışlık üst katman giyimi derken çanta dolup taşıyor. Diğer almam gereken şeyleri sığdıramıyorum. yiyecek,içecek vb şeyleri zor sığdırıyorum...
  9. T

Geocaching Koordinat Sorunu.

Ynt: Geocaching Koordinat Sorunu. Merhaba cihazim hem derece hemde mgrs koordinatlarini gosteriyor.
  10. T

Geocaching Koordinat Sorunu.

Merhaba arkadaşlar; Garmin gpsmap 62sc serisi cihaz kullanıyorum. Geocaching konusunda henüz yeniyim , bir soru sormak istiyorum. Gps'i bugun kurcalarken o an bulunduğum yerin koordinatlarını aldım ve aynı şekilde google map'e yazdım ancak hatalı koordinat uyarısı verdi doğru olmasına rağmen...
  11. T

Malzeme Temini

Ynt: Malzeme Temini Tek başınıza kamplara çıkacağınıza göre geniş bir malzeme listesine ihtiyacınız var. En önemli olanları kamp ocağı , kamp tencereleri , yürüyüşlere çıkılacak ise el tipi gps , ateş yakılacak ise hafif bir el baltası vb uzar gider liste yani.
  12. T

Malzeme Temini

Ynt: Malzeme Temini Doğada tek kişilik etkinlik düşünüyorsanız farklı tabiki. Ama bana kalırsa hemen tek başınıza çıkmayın önce gruplara çıkarak gerekli şeyleri öğrenin daha sonra çıkın derim. Ben bile 1 sene olacak yürüyüşe başlayalı tek başıma kampa çıkmak için yeterli bulmuyorum kendimi...
  13. T

Malzeme Temini

Ynt: Malzeme Temini Merhaba ; Bende geçen sene yürüyüş sporuna başladım. Kışın dağlara çıkıp yürüyoruz her hafta , Bana kalırsa çadır,uyku tulumu falan en son alacağın şey olsun. Zaten her hafta kamplı etkinlikler olmuyor. Önce seni yarı yolda bırakmayacak bir bot ve 30-40 litrelik bir çanta...
  14. T

110 Litre Çanta Ve Tavsiyeleriniz.

Ynt: 110 Litre Çanta Ve Tavsiyeleriniz. Hocam öncelikle merhaba ; Markalı ürünlerin pahalı olmasının sebebi isimleri değil elbetde. İncelemelerim sonucu zaten fiyatı yüksek olanların ve markalı olanların sırt sisteminin iyi olduğunu anladım. Kamplı faliyetlerde kimi zaman kamp bölgesine...
  15. T

110 Litre Çanta Ve Tavsiyeleriniz.

Merhaba ; Kamplarda kullanmak üzere büyük bir sırt çantası arıyorum. İnternet'de şöyle bir çantaya denk geldim markası falan belli değil ama çanta tam benlik bir çanta. Bu çantayı daha önce kullananlar veya çanta hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi acaba ? Çantanın fiyatıda iyime...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri