Transporter kullanıcısının son içeriği

1. Transporter

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Türkiye Petrolleri A.O ugrasırım diyene birkaç tane def. var bu ihalede.
  2. Transporter

Bodrum'dan Sevgiler

Ynt: Bodrum'dan Sevgiler merhaba fahri, bodrumda degilim artık..İtalyada'dım..Buda bir nevi sürgün sayılır :)
  3. Transporter

Bodrum'dan Sevgiler

Ynt: Bodrum'dan Sevgiler güzel yorumlarınız için teşekkür ederim..bu vesile ile bende o günleri yadetmiş oldum...
  4. Transporter

İveco Massif

Ynt: İveco Massif ;D ;D ;D
  5. Transporter

İveco Massif

Ynt: İveco Massif 3 litre 176 hp motorun nasıl bişey olacagını bizden iyi kimse tahmin edemez..dogru ;D
  6. Transporter

İveco Massif

Ynt: İveco Massif Yunus...yeni olsunda 50 sene geriden gelsin ;)
  7. Transporter

İveco Massif

Ynt: İveco Massif alsak bitane yakışırmış be....defender azmanı..
  8. Transporter

İveco Massif

Ynt: İveco Massif
  9. Transporter

İveco Massif

10. Transporter

İveco Massif

11. Transporter

İveco Massif

Ynt: İveco Massif Arkadaşlar selam..Bu massif denen makinayı yazın yakından inceleme ve bir kaç poz resmini çekme fırsatım olmuştu..Defendere çok benziyor..Benim hoşuma gitti.Defenderin alternatifi olur..
  12. Transporter

2. Geleneksel Gezenbilir Land Rover Buluşması - Bolu / Sarıalan (07 - 08 Kasım 2009)

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Land Rover Buluşması - Bolu / Sarıalan (07 - 08 Ka Buda Naci kardeşimin gelir gelmez ayagının tozu ile yaptıgı ilk deneme..
  13. Transporter

2. Geleneksel Gezenbilir Land Rover Buluşması - Bolu / Sarıalan (07 - 08 Kasım 2009)

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Land Rover Buluşması - Bolu / Sarıalan (07 - 08 Ka
  14. Transporter

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Land Rover Buluşması - Bolu / Sarıalan (07 - 08 Ka
  15. Transporter

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Land Rover Buluşması - Bolu / Sarıalan (07 - 08 Ka Mert'in resimlerinde aracın bazı yerleri sarı çıkmış herhalde benim makinanın miyadı dolmak üzere :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri