ttos kullanıcısının son içeriği

1. ttos

Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. bakmayalı baya bi olmuş bu arada da keyifli organizasyonları da kaçırmışız :-\
  2. ttos

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. iptal olmamış:) organize olmak gerek.
  3. ttos

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. gidecektik ancak iptal olmuş gibi gözüküyor:(
  4. ttos

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. 19-20-21 Eylül 2014 de düzce kaynaşlı yörükler yaylasında yapılacak olan off-road şenliği ve oyunları na katılacak olan varmı?
  5. ttos

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. ömer abi başınız sağolsun Allah rahmet eylesin.
  6. ttos

Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014)

Ynt: Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014) takip diyelim :)
  7. ttos

Amatör Telsiz Tavsiyesi

Ynt: Amatör Telsiz Tavsiyesi erhan bey nasıl cihazınızdan memnun musunuz , bende aynı cihazı almayı düşünüyorum birde yeasu markayı öneriyorlar siz ne dersiniz?
  8. ttos

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. aksilik olmaz ise ailecek orada olacağız.
  9. ttos

ZJ'den WJ'ye geçiş, peki farkları neler, hadi tecrübe konuşsun

Ynt: ZJ'den WJ'ye geçiş, peki farkları neler, hadi tecrübe konuşsun Mert Palio yu aldında Jeep i de sanayide unuttun gibime geliyor çıkar artık şu aracı sahalara :) 25.000 e bulunabilecek bir wj olacağını sanmıyorum bulunsa bile altından mutlak bir problem çıkar kanısındayım o fiyata en...
  10. ttos

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu savaş hayırlı olsun güle güle kullan.
  11. ttos

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu savaş bulamassın demedim bulursun da iyi araştır 99 larda quaro track var tercih 99 üstü onlarda quadrto select şanzuman 26 ya bulduğun 2000 modelden ben huylanırım arkadaşım yanlış anlama diretmiyorum inşallah bulursun ama sağlık v.b. acil...
  12. ttos

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu savaş zj de de sana fiyat olarak yazmıştım:) wj istediğin fiyata zor gibi bulursanda o aracı iyi araştırmanı dilerim:) ki serdar bir önceki yazısında belirtmiş kendisi bu aracı kullandı ona danışmanı öneririrm:)
  13. ttos

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. büyük ihtimal cherokee etkinliğine katılma gibi planım var teklif için teşekkür ederim hamdi abi olmaz ise bir sonraki etkinlikte görüşürüz.
  14. ttos

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. hamdi abi niye paylaşmıyorsun ki paylaşsan bende gelirdim ;D ;D ;D yok şaka şaka, geçiyordum bir selam vereyim dedim :) ama gerçekden de bir ara toplanalım küskünlük,dargınlık olmasın ;)
  15. ttos

hella dyna view sis farı

Ynt: hella dyna view sis farı montaj tamamlandı çokda güzel oldu :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri