udi62 kullanıcısının son içeriği

1. udi62

Uzun Araştırmalardan Sonra Moda Karavan; Sakın!

Sen bana inanma istersen,,ben sana yinede anlatayım,,Truma klimayı satmak istediğimi söyledim..bir iki ay sonra aradı almak istediğini söyledi..bende ikinci el olduğunu düşünerek yarı fiyata 6000 tl vereceğimi söyledim..karavandan söktü..7 ay önce ,,,İmal ettikleri orhan gül beyin karavanına...
  2. udi62

Moda Karavanla ilgili karar kıldım yazan benim..fakat şu anda farklı bir moda karavan var....bu yazılanları moda karavan için lütfen referans almayınız..
  3. udi62

Bu sayfada yazılanlar şimdi geçersizdir..moda karavan eski moda karavan değildir..lütfen referans almayınız
  4. udi62

Türkiye Karavancılığın Hangi Ürününde Kalitede Dünya Birincisi ?

Ynt: Türkiye Karavancılığın Hangi Ürününde Kalitede Dünya Birincisi ? çok komik bir tespit..Bula bula karavanın lastiğini bulmuşsunuz.karavan hususunda, Afrika ülkeleriyle belki yarışabiliriz..
  5. udi62

Ynt: Uzun Araştırmalardan Sonra Moda Karavanda Karar Kıldım.. Teşekkür ederim..umarım istediğimiz gibi olur..bekleyip göreceğiz..
  6. udi62

Türkiye'de Karavan İmal Eden Şirketler Hakkında Görüşler

Ynt: Türkiye'de Karavan İmal Eden Şirketler Hakkında Görüşler şu kesin ülkemizde karavan imalatı konusunda kurumsallaşmış ve güvenilir bir şirket bulmak mümkün değil..bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ama olmuyor..kimi düzgün yaptığını iddia ediyor fiyatlar uçuk kaçık.fiyat dökümü istiyorsun...
  7. udi62

Ynt: Uzun Araştırmalardan Sonra Moda Karavanda Karar Kıldım.. segili karaali dostum,,açıkçası biran önce kafamdan atmak istedim bu konuyu,,çünkü sürekli hafızamı meşgul ediyordu..araç alımımız şöyle oldu. firma sahibi hüseyin topçu bey, sahibinden com. sitesine girdi..biz jumper tercih...
  8. udi62

Ynt: Uzun Araştırmalardan Sonra Moda Karavanda Karar Kıldım.. teşekkür ederim..tüm karavan sever dostlarada nasip olur inşallah.gereken titizliği göstereceklerine inanıyorum..bittiğinde tüm detaylarını burada paylaşacağım..
  9. udi62

Düzenleme: Moda Karavan'la ilgili yaşanan sorunu okumak için tıklayın; Uzun Araştırmalardan Sonra Moda Karavan... uzun araştırmalardan sonra ,nihayet sonunda moda karavanda karar kıldım..Hüseyin beyle kısa bir görüşmeden sonra aracı(15m3 2010 citroen jumper) sağolsun kendi çabasıyla...
  10. udi62

Motokaravan İçin Araç Model Yılı Seçimi

Ynt: Motokaravan İçin Araç Model Yılı Seçimi bir tek araçla bu iş bitse çok kolay,,sonrası daha zor. hele bizim gibi bu işe yeni gönül verenler için o kadar kafa karıştıran şey var ki..birisinin iyi dediğine diğeri kötü diyebiliyor..karavan konusunda net bir bilgiye sahip olmak biraz zor..bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR