ümit3520 kullanıcısının son içeriği

1. Ü

Frontera Yükseltme Kiti 3"

Ynt: Frontera Yükseltme Kiti 3" merhaba bende frontra sahibiyim benim aracım arkadan bakınca sol arka aşagıda duruyor amörtisör lastigi yokmuş oraya lastik taktık fakat yine aynı kaldı buda beni sinir ediyo bunu nasıl düzeltirim bana yardımcı olursan sevinirim numaramı veriyorum ordan araya...
  2. Ü

Frontera Motor Blogu Arıyorum

Ynt: Frontera Motor Blogu Arıyorum arkadaşlar teşekkür ederim motoru hallettim şimdi size bi şey daha sorcam aracımın önü arkaya göre yere daha yakın bunu nasıl yülseltirim bi ayarı filen varmı yada bu işi kim yapar.Daha sonra aracın 4x4 saglam oldugunu nasıl test ederim acıklarsanız sevinirim...
  3. Ü

Frontera Yükseltme Kiti 3"

Ynt: Frontera Yükseltme Kiti 3" merhaba arkadaşlar 97 opel frontera arabam var arabamın ön tarafı arkaya göre daha yere yakın ön tarafı nasıl yükseltirim bunlarda yükseklik ayarı yapılıcak yer varmı varsa bunu kimler yapabilir.Birde arabanın arazi viteslerinin saglam oldugunu nasıl test ederim...
  4. Ü

Ynt: Frontera Motor Blogu Arıyorum arkadaşlar teşekkür ederim fakat orda yokmuş başka yerlerde arıyorum
  5. Ü

merhaba bana opel fronteranın motor blogu lazım aracım 2,2 benzinli 97 model blog cıkmada olabilir bildiginiz yer varsa yardımcı olursanız sevinirim çok acil lazım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri