velfecir kullanıcısının son içeriği

1. velfecir

90-93 vitara cabrio arıyorum acil

Ynt: 90-93 vitara cabrio arıyorum acil sanırım öyle. :( bilsem kış aylarında bol bol düşecek bekliyim 3 ay ama ne bileyim. sanki çok değişmeyecek gibi geliyor nedense. kısmet artık çıkar şansımıza inşallah.
  2. velfecir

Ynt: 90-93 vitara cabrio arıyorum acil güncel :(
  3. velfecir

90-93 model arası brandali vitara arıyorum.şu rent a car arabalarından. istanbulda kullanicam. yeri önemli değil. ilk arabam olacak. sizlerin sattığı veya kulağınıza gelen brandali bir vitara olursa paylaşırsanız çok sevinirim. teşekkürler.
  4. velfecir

90-94 arası 1.3 tek kapı cabrio vitara arıyorum.

Ynt: 90-94 arası 1.3 tek kapı cabrio vitara arıyorum. Bir kaç yerde 1.3 denk geldim zannediyorum motoru değiştirmişler. Sizin gibi bende olduğunu sanmıyordum. 1.6 da olabilir tabi. Sadece bütçe itibariyle 90-94 arası olabilir. 10.000 TL altında olması lazım.
  5. velfecir

94 3 k manuel karbüratörlü 8valf aşırı yakıt tüketimi

Ynt: 94 3 k manuel karbüratörlü 8valf aşırı yakıt tüketimi evet haklısınız..bende öyle biliyorum.. zannediyorum motoru değiştirmişler bunun..
  6. velfecir

Ynt: 94 3 k manuel karbüratörlü 8valf aşırı yakıt tüketimi çok teşekkür. epey farkediyormuş.
  7. velfecir

90-94 arası 1.3 tek kapı cabrio vitara arıyorum.

Arkadaşlar Selam. 90-94 arası 1.3 tek kapı cabrio vitara arıyorum. Şu ara kıtlık var sanırım internette bulamıyorum.Olanların fiyatı da epey yüksek. Kulağınıza gelen olur diye buraya yazmak istedim. Çok teşekkür.
  8. velfecir

Ynt: 94 3 k manuel karbüratörlü 8valf aşırı yakıt tüketimi peki lpg olmadığını düşünürsek şehir için sonuç ne olur acaba fikriniz var mı? 1.3 motor 93 model vitara alıcamda. lpg yok.
  9. velfecir

Suzuki Samurai Hidrolik Direksiyon Uyumluluğu

Ynt: Suzuki Samurai Hidrolik Direksiyon Uyumluluğu Hidrolik direksiyon montajı için Nihat Usta'nın telefonunu verebilirim. Kendisi daha önce kendi Samurai'sinde bu işlemi yapmıştı. İstanbul'da yeri. 0532 2112180. ----------------------------------------------------------------------- Diye bir...
  10. velfecir

Samurai ile ilgili yardım lazım arkadaşlar.Çok acemiyim.

Ynt: Samurai ile ilgili yardım lazım arkadaşlar.Çok acemiyim. cevaplar için çok teşekkür. peki 4*2 ile lpg kullanıldığını düşünürsek,acaba aranızda hesaplayan var mı, şehir içi tüketimim kabaca ne olur? forumda bir arkadaş 4*4 86 model lpg ile 150/160 kr yaktığını söylemişte.
  11. velfecir

Ynt: Samurai ile ilgili yardım lazım arkadaşlar.Çok acemiyim. Üstünün açık olması en büyük tercih nedenim. Ve ufak jipleri çok seviyorum. Ben şehir içinde kullanacağım için 4x4 şeklinde kullanmıcam. Bir kaç yerde 4x4 ün iptal edilebildiğini okudum. Bu şekilde 4x4 e oranla daha az yakıyormuş...
  12. velfecir

Merhaba arkadaşlar,abilerim. Danışmak istediğim şey şu. 27 yaşındayım ve ilk arabamı alıcam inşallah. Zar zor 5000 TL biriktirdim. Samurai oldum olası çok severim. Bir de cj5. Ama onlar çok pahalı. 1985 Model , resimlerden güzel görünen bir samurai buldum. 5000 TL. Şimdi , 5000 TL den daha...
  13. velfecir

Suzuki Samurai Hidrolik Direksiyon Uyumluluğu

Ynt: Suzuki Samurai Hidrolik Direksiyon Uyumluluğu Bende samurai almak istiyorum. Ve bu hidrolik direksiyon kutusunu araştırıyordum. Yaptırmaktan vazgeçmişsiniz..Acaba ne kadar bir maliyet çıkardınız merak ettim boşuna hidrolik hayali kurmayayım :)
  14. velfecir

Şu arabaya bakabilirseniz çok sevinirim.

1991 Model 4.0 LT Tartarini sıralı LPG (şehir içi 38kr , dışı 28kr demiş) Altı aylık vergisi 140 TL demiş. Sadece deri döşeme istiyormuş. Benim ilk arabam olacak. Gidip görmeye değer mi , değmez mi bilemedim. 12,900 TL istiyor.
  15. velfecir

Gezenbilir Cherokee'lerinin Beğenilen Fotoğrafları; ZJ, WJ, WK, XJ, KJ

Ynt: Gezenbilir Cherokee'lerinin Beğenilen Fotoğrafları; ZJ, WJ, WK, XJ, KJ Çok iyi anladım teşekkür ederim bilgi için,bundan sonra hesaplamaları böyle yaparım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR