yaboga kullanıcısının son içeriği

1. yaboga

Dünya Turu Için Bisiklet Toplama,kadro Seçimi

fuji touring sizin tüm ihtayacınızı görecektir bagaj delikler ön ve arkada bulunan montaj yerleri sayesinde her işinizi görecektir cromoly kadrosu çok sağlamdır he ben toplayacağım diyorsanız vites setlerini iyi seçin çünkü gittikçe çok sıkıntı çıkarmasınlar orta seviyenin üzerinde olsun. sayfa...
  2. yaboga

Bisikletim Hakkında Bazı Önerilere Ihtiyacım Var, Deneyimli Biiskletçilerden Yardım Rica Ediyorum

schwalbe nin lastikler pahalı olurlar yanlızca şehir içinde kullanacağınızı düşünerek. slik diye tabir edilen lastikler sizi daha rahat ettirecektir Maxxis detonator lastiklerde hem sağlam hemde uygundur maratona göre. ayrıca bisikletinizin arka amortisör olmasa daha iyi olurdu bastığınız...
  3. yaboga

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu Merhabalar, adım Ergün Sakarya da yaşıyorum foruma daha önceden üyeydim fakat bisiklet kısmı 2 3 haftalık Binachi Tdl 1300 HD mtb sahibiyim, herkes iyi forumlar.
  4. yaboga

X-trail Anahtar Kodlama

Ynt: X-trail Anahtar Kodlama harikasınız valla süper bilgi :)
  5. yaboga

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Adım Ergün Sakaryada ikamet ediyorum. S.M.M.M im bu foruma başka bi forumdan yazılar sayesinde geldim gerçekten güzel bir paylaşım platformu. tüm herkese iyi günler hayırlı kandiller.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri