Ygt^Grand kullanıcısının son içeriği

1. Y

4x4 L-200 İçin Sıfır Orjinal Sağ Ön Aks

Arkadaşlar, 2008 model 4x4 L200 Aracım için aldığım fakat takmaya gerek görülmeyen hiç kullanılmamış sıfır orjinal sağ ön aks satılıktır. Parça NO: MR580692 Servisteki sıfır fiyatı 1.900 TL idi ben alırken. Peşin olarak 1.250 TL ye vereceğim. Ürün sıfırdır. Araca hiç takılmadı. Çıkma...
  2. Y

Yeni aracım..... L200

Ynt: Yeni aracım..... L200 Aracınız hayırlı uğurlu olsun. Bende aynı yollardan geçtim. Lada Niva, suzuki vitara, grand cherokeee 5.2, ve şimdi L-200 4x4 AT. Aracımdan ÇOK memnunum. Aynı tereddütleri çok kısa bir süre önce yaşadım. Size önerim kesinlikle yerli yapım yükseltme kullanın. Ben...
  3. Y

Aranıza yeni katıldım

Ynt: Aranıza yeni katıldım Arkadaşlar, Bu sene başında aldığım, hiiiç modifiye etmicem belki en fazla 4 lastik takarım diye kendimi avuttuğum ve herşeyiyle çok mutlu olduğum L-200 aracımı yine kendimi tutamayıp dayanamayarak modifiye etmeye karar verdim :) İlfer otomotive gidip İlyas abi ile...
  4. Y

Aracım için yetkili veya özel servis..?

Ynt: Aracım için yetkili veya özel servis..? Merakla bekliyoruz :)
  5. Y

ANTALYADAKİ L200'LER

Ynt: ANTALYADAKİ L200'LER Maşallah antalyada da standart L200 yokmuş yani :) Araçlar çok güzel.
  6. Y

L-200 Lastik ebadına bağlı değişimler

Ynt: L-200 Lastik ebadına bağlı değişimler Merhaba, Cevabınız için çok teşekkür ederim. Ben 265/75 R16 ebatında MT serisi olan büyük ihtiamllede Cooper STT marka lastiğe geçeceğim. İlk aşamada yükseltme vs tarzı bir modifikasyon düşünmüyorum. Daha ilerde belki olabilir. Sürtme olmaması süper...
  7. Y

L200 Vergileri Hakkında

Ynt: L200 Vergileri Hakkında Ayynen öyle oldu hocam :(
  8. Y

Satılık l200 dodik

Ynt: Satılık l200 dodik Selamlar, Orjinal Dodik mi yoksa büyük lastikler için kalın tip dodik mi?
  9. Y

L200 Vergileri Hakkında

Ynt: L200 Vergileri Hakkında O araçların vergilerini bilmiyorum ama ben kendi adıma gayet güzel bir şok yaşadım bu sene. Aracı şubat ayında almıştım. O yüzden ilk defa vergi ödemesi denk geldi. Internetten baktığımda 500 küsür lira görmüştüm 2008 model kamyonet vergisi. Ruhsatta kamyonet...
  10. Y

Ynt: L-200 Lastik ebadına bağlı değişimler Bilgiler için çok teşekkürler. Oldukça faydalı oldu benim için. Başka bir konunun altında aracınızın resmini gördüm sanırım. Maşallah ön tampon falan çok güzel görünüyor. Arka kasa ise benimkiyle aynı. Çok görülmüş bir model değil sanırım.. Benim...
  11. Y

Ynt: L-200 Lastik ebadına bağlı değişimler Ya valla 2 litre az buz rakam değil. KMlere vurunca baya fark yaratır. Ben çok fazla km yapmıyorum zira ama sadece büyük lastik daha şık duruyo diye neden aynı kullanımda daha fazla yakıt sarfiyatı olsun ki ? Performans kiti için RalliArt çok güzel...
  12. Y

Ynt: L-200 Lastik ebadına bağlı değişimler Evet araca sonradan beyin yazılımı atılmış. Yazılımı yapan arkadaş benim çok eski arkadaşımdır. Türkiyede bu işi en iyi sekilde ve profesyonelce yapan insanlardandır. İsterseniz o konuda yardımcı olabilirim.
  13. Y

Ynt: L-200 Lastik ebadına bağlı değişimler Ciddimisiniz ya? 2 lt çok buyuk rakam. Ben bu lastiklerle araziye girmiyorum sonuçta. Benim için bu lastiklerle şehir içi ve uzun yolda konforlu ve ekonomik olması daha önemli. Çamur vs istediğimde zaten MT tarzı bir setim olacak inşallah. ben 0.5 lt...
  14. Y

Merhabalar, Forumda aracının lastik setup'ını değiştiren arkadaşların bazı deneyimlerini merak ediyorum. 4x4 Otomatik vites L200 sahibiyim. Aracı aldığımda önceki sahibi 265/65/17 ebatındaki büyük lastikleri takmış. Üzerindekiler arazi tipi değil yani normal lastikler. Ben arazi ve çamur...
  15. Y

slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum

Ynt: slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum Bozuyüklü arkadaş selamlar. Bende yeni sayılır 3-4 aylık bir L-200 4x4 kullanıcısıyım. Ben arabamı aldığımda arka tarafta Mitsubishi Almanyadan orjinal olarak getirtilmiş camlı bir kapatma sistemi vardı. Servisten epey yüksek bedeller ödenerek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri