12-24 V Kompresörlü Araç, Tekne ve Karavan Buzdolapları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan berjer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,888

berjer

Ana Kamp
İzmirde, 27 lt. ve 55 lt. olmak üzere 12-24 V çalışabilen kompresorlü ve elektronik beyinli "araç, tekne ve karavanlar" için kullanılan buzdolaplarının üretimini ve 2. el satışını yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz dolapların 2 tanesinin resimlerini örnek olması açısından buraya yüklüyoruz. Resimlerdeki dolaplardan ağaç desenli olan 27 lt. , diğeride 55 lt. dir. Fiyatlarımız;

* FCS 27 AD ( 27 Lt. ) - 750 TL ( 0 Fiyatı )
* FCS 55 AD ( 55 Lt. ) - 1000 TL ( 0 Fiyatı )

Ayrıca elimizde 3 Adet 2. El araç ve tekne dolabı bulunmaktadır. İlgilenen arkadaşlar için resimleri yükleyebiliriz. İrtibat ve sorularınız için; 0549 658 80 80

Etiketler
Ynt: 12-24 V Kompresörlü Araç, Tekne ve Karavan Buzdolapları

30 Nisan 2012,ilan biraz eski güncelmidir merak ettim. :smiley:

bunların ebatları ,agırlıkları,cektiği amper vs..nedir..? akü bitecegine yakın kapama özelliği varmıdır...?

220 v ac ile calışma imkanı varmıdır..?.

2el. uygun başka şu an için olan modelleriniz varmı..

25 lt..az geliyor..bana ..40-50 lt gibi aklımdan geciriyorum. :smiley:

berjer
Yeni Üye

Teşekkür: 0
1 kere ugrayıp sonra kaybolmuş..?

ilginize teşekkürler.. :smiley: 50 lt.arcelık 1001 aldım ihtiyacım çözüldü..bilginize.. :smiley:

Kusura bakmayın ilan hala guncel. Bu dolapların kalıpları, üretimi bize aittir. Telefonlarımızda ki teknik arızadan dolayı 0541 473 34 35 numaralı telefondan bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz..

İletişim bilgilerimiz yenilendi,,

Yeni modeler ile üretime devam etmekteyiz..

İrtibat Tel: 0541 473 3435

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.