1964 Model Jeep Gladiator Pick-Up

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Güven Özince Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,748

Etiketler
Ynt: 1964 Model Jeep Gladiator Pick-Up

Selamlar,

Bende 15 yıldır yatan bir 66 model Gladiator toplamaya başlıyorum yavaş yavaş. Takıldığım konularda tecrübelerinize başvurmak isterim. İyi günler...

oto güneş falan hala aydında duruyomu acaba ? gecen yaz dolaşmışdım biraz didim altınkumda kalırım coğu zaman yazları bu aracı o taraflarda hiç görmedim

unal' Alıntı:
oto güneş falan hala aydında duruyomu acaba ? gecen yaz dolaşmışdım biraz didim altınkumda kalırım coğu zaman yazları bu aracı o taraflarda hiç görmedim
Oto güneş sevdigim bir abimizdir. bende eski jeep yedek parçacısıyım aynı zamanda jeep tamircisi Gürbüz ustanın abisiyim araç yazları Bodrumda calıştıgım için Bodrumda anca kışın Aydında görebilirsiniz saygılar.

Aracımın en sonunda amerikadan Selçuk Eroğlunun sayesinde ön park lambalarını getirtik sağolsun çok uğraştı.
ama sonunda başardı resimleri sonra yayıılarım çünkü ben beceremiyorum.

Kusura bakma abi baya bi gecikti resimler... iş güç fırsat bulamadım walla...

03082010733

03082010734

03082010735

03082010736

03082010737

Sinyalleri ve aynaları değiştirirken Güven abinin sevincini görmenizi isterdim!!! :smiley:

03082010738

03082010739

03082010741

03082010743

Aynı zamanda Güven abinin kardeşi olan Ustamız Gürbüz abiye de teşekkürleri bir borç biliriz..... :smiley:

Oto Gürbüz' Alıntı:
Aynı zamanda Güven abinin kardeşi olan Ustamız Gürbüz abiye de teşekkürleri bir borç biliriz..... :smiley:
teşekkürler selçuk sana cok zahmet verdik sagolasın sen olmasan lamba ve aynaları amaerikadan
getiritmek benim ve gürbüzün işi degildi sagolasın ben sana cooooook teşekkür ederim iyiki senin ve ilhan hocam gibi
DOSTLARIM ve KARDEŞİM var. hepiniz sagolun tekrar teşekkürler.

Emeklerineze şapka çıkartılır , sinyaller ve dış aynalarla orjinalliğine katkı sağlamışsınız parça edinme kapısı açılmışken devam edin lütfen.....1985 jeep J20 buda benimki,,,

Fotoraf 0063

TARB' Alıntı:
Emeklerineze şapka çıkartılır , sinyaller ve dış aynalarla orjinalliğine katkı sağlamışsınız parça edinme kapısı açılmışken devam edin lütfen.....1985 jeep J20 buda benimki,,,
sizin aracınızda harikaymış allah kazasız belasız binmek nasip etsin

Güven abim kirlet artık şu arabayı! Ne o öyle çil çil geziyosun!!!

Gezenbilir dostlarına duyuru GLADİATOR satılıga cıkmiştır.Kendi rahatsızlıgımdan dolayı satmak zorundayım ilgilenenlere duyrulur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

SON KONULAR

Geri