1973 Model Series 3 Direksiyon

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Cihancihanban Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,264

Cihancihanban

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, üye olmadan öncede forumu takip ediyordum. 1973 model kısa şase seri 3 aracım var Bandirma da yaşıyorum.
Benin sizlerden yardım isteme sebebim direksiyonumun çok sert olması.
Sanırım normal ancak park ederken ve dar dönüşlerde zorlanmaktayım. Bir kaç ustaya başvurdum ancak çoğunlukla zaman ve para kaybına yol açtılar.
Forumu araştırdım ancak yeterli bilgi bulamadım.
Direksiyonumu hidrolik veya elektrikliye çevirmek istiyorum bana tahmini maliyet ve usta önerisinde bulunmanızı rica ederim.
Şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler
67 model series 3 sahibiyim hidrolik direksiyonlu. Bmw hidrolik direksiyon takılmış ama serisini modelini tam bilemiyorum. Öğreneyim isterseniz.

Bugün Bursa da bir usta ilke telefonda görüştüm ve hiç iyi olmadığını sürekli problem çıkartacağını söyledi
Fiyat olarakta 8/10 bin gider diyor
Hayırlısı artık bakalım direksiyon sertliği ve boşluğunu nasıl halledeceğiz

Merhaba yanlış anlaşılmaktan korlarak yazıyorum.
maleeef series konusunda gezenbilir forumu pek yoğun değil.
Facebook gruplarında sorunlarınıza daha hızlı ve fazla sayıda fikirler alabilirsiniz.
Bunu 62 model series sahibi olarak söylüyorum.
Bu paylaşımımı sadece ve sadece sorunuzun bir çok cevabı olmasına rağmen 15 günlük sürede tek bir cevap almanız ve sorunu çözmenize yardımcı olmak adına yapıyorum.

lastik ebatı ne şöyle özetliyeyim
bende iki tane series var birinde 245 70 16 var onda direksiyon zor dönüyor
diğerinde 750 16 var onda direksiyon çok rahat dönüyor
lastik çok fark ediyor
zamanla kas yapar :tearsofjoy:
bide 8 10 bin çok abartmış
eskiden forum çok aktifti herkes facebook geçti ordan da bilgiler kalıcı değil
series hakkında yardımcı olabilirim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR