DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

1986 Bj60 Arac Oneri Yardim Tecrube Paylasimi Lutfen

'LAND CRUISER' forumunda hanrytr tarafından 15 Şubat 2020 tarihinde açılan konu 508 kişi tarafından okunmuş, 11 cevap yazılmıştır

1. hanrytr

hanrytr Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar Çok uzun zaman sonra yeniden aranızda olmak mutluluk verici Öncelikle bunu söylemek isterim. Bir süre ara verdiğim Offroad aşkıma geri dönüyorum. Ve bu sefer tamamen farklı bir araçta geri dönüyorum. O sebeple tecrübeli abilerimin kardeşlerimin Tavsiyelerine ihtiyacım var. Yeni aracım 1986 model 1 bj60 Aracımı Kastamonu'dan aldım. Orman Bölge Müdürlüğü'nden çıkma. Şimdi bu araca yabancı olduğum için tecrübeli Arkadaşların kardeşlerin abilerin tavsiyelerini rica ediyorum İstanbul'da bu araç için motor mekanik için hangi servise gitmeliyim? Ve iç döşemeleri baştan yapacağım için bu konuda da önerisi olan arkadaşlar olursa sevinirim. Tüm önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden Hepinize çok teşekkür ediyorum İnşallah kısa zamanda aracı istediğim şekle getirip tüm fotoğrafları da buradan paylaşacağım Sağ olun var olun.

Etiketler:

2. hanrytr

hanrytr Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    Aracim bu

20200215_085102.jpg

3. NKNTR

NKNTR Kamp I

Alınan Beğeni:
    36
    Sayın HANRY BJ60'ı keyifle kullanmanızı diliyorum. Bu araçlar Toyota L.C., BJ60, Daihatsu ROCKY ve Nissan PATROL P40 olarak Japonya'dan HİBE olarak gönderilen arazi araçlarıdır. En kötü şartlarda kullanılmasına rağmen günümüze kadar gelebilmişlerdir. Servis olarak İstanbul Anadolu Yakası mı yoksa Avrupa yakası mı size daha yakın? Selamlar, Ömer.

4. hanrytr

hanrytr Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    Oncelikle yanitiniz icin cok cok tesekkur eder8m..her iki yakada ur hic sorun yok ben anadolu yakasinda ikamet ediyorum. Yardim ve ilginize sonsuz tesekkurler

5. hanrytr

hanrytr Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    Benim icin onemli olan hem motor mekanik hemde diger yapilqcak islemlerde anlayan ve acikcasi kazik yemeyecegim bir usta ve servis ile calismak. Cok tesekkurler

6. NKNTR

NKNTR Kamp I

Alınan Beğeni:
    36
    Sayın HANRY Merhaba;
    4X4 GARAJ, ÜMRANİYE İSTANBUL
    Yetkili; Cemafer Bulut
    Firma Adresi:
    Esenşehir Mh. Kuru Sk. NO:9 ÜMRANİYE İSTANBUL
    Telefon: 0216 573 50 88
    Telefon :0216 573 41 00
    GSM: 0532 320 85 35
    Matsan Dış Ticaret, ÖMER'den aldım bilgilerinizi derseniz gereken önemi gösterecektir. Bu araçlarla ilgili bütün MOTOR parçalarını 90'lı yıllarda Ankarada, Orman Genel Müdürlüğünden emekli bir arkadaş için ben ithal etmiştim. Bulamadığınız parçalar olursa haberleşelim. Selamlar, Ömer.

7. hanrytr

hanrytr Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    Ömer bey cok cok tesekkur ederim, sayenizde buyuk bir korku ve karamsarliktan kurtuldum.. gercekten sagolun.

8. azizokutan

azizokutan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Avrupa yakası Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi Park Toyo, Park Toyo – Toyota Servisi
    Mekanik ve elektrik tek elde çözüm.

9. hanrytr

hanrytr Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    Çok teşekkürler

10. AlperGny

AlperGny Kamp I

Alınan Beğeni:
    36
    merhaba adım Alper,
    öncelikle aracınız hayırlı olsun, bende BJ60 arefesindeyim araştırıyorum.
    Aracınızı malum siteden mi aldınız? kndüsyonu ve donanımı hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.
    Teşekkürler
    Hoş geldiniz

11. hanrytr

hanrytr Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar ben bir tanidik vasitasi ile aldim yaein detayli bilgiyi yazacagim maljm aitedeki tum araclari bende uzaktanda olsa inceledim yarin detayli yazarim size

12. AlperGny

AlperGny Kamp I

Alınan Beğeni:
    36
    çok teşekkürler

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...