1995 5.2 Bu Araç Alınır Mı ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tilkikral Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,454

tilkikral

Kamp I
Değerli dostlar, ev alacağım için araç düşürmeye karar verdim... 20.000 TL civarına işimi görecek ufak tefek masrafı olsada altından kalkarım diyebileceğim otomotik jip düşünüyorum...
İlanlarda aşağıda linkini paylaştığım araç dikkatimi çekti bir incelerseniz veya bilen gören varsa İSTANBUL'da fikir verirse sevinirim. Teşekkür ederim.

1995 Jeep Grand Cherokee 5.2 23.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 603265318

Etiketler
Aracı bilmem bakmak lazım ama bir satıcı aşağıdaki cümleyi kuruyorsa ilanı kapatıyorum genelde.

ALICI USTASINI GETİRSİN ARAÇ GEZDİREMEM KAPORA VERİLİRSE GÖTÜRÜLÜR

Aracı bilmem bakmak lazım ama bir satıcı aşağıdaki cümleyi kuruyorsa ilanı kapatıyorum genelde.

ALICI USTASINI GETİRSİN ARAÇ GEZDİREMEM KAPORA VERİLİRSE GÖTÜRÜLÜR

teşekkür ederim. Bende ona takıldım bende araç değiştiririm sık sık, satıcı olarak adam nere isterse götürülür sonuçta para veriyor azami yardımcı olurum ama biz almaya kalkınca millet satmıyor sanki bağışlıyor gibi hareket ediyor :(

Herkesin işi aynı değildir. Bende işimi bırakıp oraya buraya araç baktırmaya gitmem.

peki nasıl olacak bu iş cep telefonu değil ki ? Araba sonuçta... bir çok araç aldım değiştirdim bir ustanın servisde bakması altını kaldırıp bakması vs önemli değilmi ? 1.6 palio değilki bunlar jeep :smiley:

hersey icin vakit vardir , bu işin kurnazligi olmus , ben arac satarken birakin gelip baktirmaya goturmeyi ,izmir disindan soran oldugu zaman bolgeme yakin ekspertiz bulun derim , ve gider goğsumu gere gere ekspere sokarim araci ,cunku yalan soylemedigim ve aracimin kusurlarini gizlemedigim icin aracima herzaman guvenirim, herseyi net olarak karsi tarafa soylerim. neticesinde fiyatta anlaşilirsa alici gelir alir , adam para verecek yahu , karpuz mu aliyor ? bakicak kontrol edicek , hele arazi araciysa ( bilhassa amerikan )araziye çikmadan sadece ekspertiz ile kontrol edilmez , 4x4 low gecis yapiyormu , sanzimanda ses varmi , hararet yapiyormu , performans yeterlimi , şanziman kaçiriyormu vs vs sanayide dukkanda bakilarak bilemezsin bunlari , haaa ustan bu arabadan kurtul basin agricak dediyse birak araziyi , laf kalabaligi ile baktirmaya bile musaade etmez , işine gelmez.
fiyati ucuz GC ler felegin cemberinden gecmis son sahibini ariyordur , uzak durmanizda fayda var , fiyati makul hafta sonlarida doga gezisi yapayim derseniz vitara , rav4 , frontera tercih etmenizde fayda var , GC lerin derdi bitmez sanayideki amerikancilara abone olursunuz.
selamlar saygilar

Son düzenleme:

hersey icin vakit vardir , bu işin kurnazligi olmus , ben arac satarken birakin gelip baktirmaya goturmeyi ,izmir disindan soran oldugu zaman bolgeme yakin ekspertiz bulun derim , ve gider goğsumu gere gere ekspere sokarim araci ,cunku yalan soylemedigim ve aracimin kusurlarini gizlemedigim icin aracima herzaman guvenirim, herseyi net olarak karsi tarafa soylerim. neticesinde fiyatta anlaşilirsa alici gelir alir , adam para verecek yahu , karpuz mu aliyor ? bakicak kontrol edicek , hele arazi araciysa ( bilhassa amerikan )araziye çikmadan sadece ekspertiz ile kontrol edilmez , 4x4 low gecis yapiyormu , sanzimanda ses varmi , hararet yapiyormu , performans yeterlimi , şanziman kaçiriyormu vs vs sanayide dukkanda bakilarak bilemezsin bunlari , haaa ustan bu arabadan kurtul basin agricak dediyse birak araziyi , laf kalabaligi ile baktirmaya bile musaade etmez , işine gelmez.
fiyati ucuz GC ler felegin cemberinden gecmis son sahibini ariyordur , uzak durmanizda fayda var , fiyati makul hafta sonlarida doga gezisi yapayim derseniz vitara , rav4 , frontera tercih etmenizde fayda var , GC lerin derdi bitmez sanayideki amerikancilara abone olursunuz.
selamlar saygilar

çok teşekkürler, bu sevdaya ara verdik artık mecburen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri