2 Yıldız Dalgıçlık İçin Bilgi İstiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Emrehan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,617

Emrehan

Yeni Üye
Merhaba İyi günler arkadaslar siteyi yeni keşfettim cokda hosuma gitti.. Bana Yardımcı olurmusnuz.. benim 2 yıldız dalgıc olmam gerekiyor bana ücret ve kurs süresi hakkında yardımcı olablirmisiniz.. Simdiden tesekkür Ediyorum...

Etiketler
Ynt: 2 Yıldız Dalgıçlık İçin Bilgi İstiyorum

Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.
Hangi ilde yaşıyorsunuz ? Eğer İstanbul' da iseniz Gezenbilir' den dalış eğitimi alabilirsiniz.
Başka ilde yaşıyorsanız o bölgede ki dalış okullarına yönlendirebiliriz.
Bröveniz sanıyorum Cmas.

Anladım Kocaeli Gölcükde Oturuyorum Deprem bölgesi Diye Hafızalarınızda Kalablir Erken İlginizden dolayı memnun kaldım siteden öyle tabi... Adım Emre Burda Desad eğitim merkezi Var fiyat konusu beni arastırmaya yönlendirdi.. 2 yıldız dalgıclık icin 1500 tL istediLer sizce normalmi.. ?

Federasyonun belirlediği fiyatlar vardır. Kimse 2*cmas sertifikası için 1500 Tl talep edemez. Fiyat çok fazla.

Dessat'tan iyi bir eğitim alırsınız ama bu fiyata neler dahil?Örnek olarak benim aldığım son teorik eğitimin fiyatı 180 Tl idi.Ankaradan dalış bölgesine gidiş/otel konaklaması ve 4 dalış için de 300 ile 350 Tl arası bir ücret ödeniyor...

Aktif balıkadamlar kulübü üyesiyim. İstanbul'un en eski ve köklü 2 dalış spor kulübünden birisidir. 0212 275 37 27 nolu telefondan Hikmet beyi arayarak ya da www.aktfibalikadamlar.com sitesinden bilgi alabilirsin. Teorik ve pratik kurslar sık sık düzenleniyor.
Selamlar
Efe

Emrehan' Alıntı:
Merhaba İyi günler arkadaslar siteyi yeni keşfettim cokda hosuma gitti.. Bana Yardımcı olurmusnuz.. benim 2 yıldız dalgıc olmam gerekiyor bana ücret ve kurs süresi hakkında yardımcı olablirmisiniz.. Simdiden tesekkür Ediyorum...

Anladım Ya bana söylenen sey istersenız numara da veriyim birde siz konusun.. 10 gün icinde 2 yıldız cmas seltifkayı alablyrsun bütün belgeler hersey dahil 1500tl dedi ve 10 veya 30 dalısdan bahsetti.. aksam arıycam tekrar hepsını ogrenıyım sizleride ona göre bilgilendiriim ama 1500 tl duydugum ve aklımda sabit kalan bi gercek.. İlgi ve alakanızdan dolayı cok tesekkür ederim..

Emrehan senin 1 yılız bröven var değilmi?
Kusura bakma, yazdıklarından bu işe yeni başlıyormuşsun gibi bir izlenim edindim.
Gerçi burada çok daha bilgi ve tecrübeli kişiler var ama, söylediğin fiyata 2* sertifikayı ,5 yıldız otelde konaklayarak veriyor olabilirler.
:D :D :D

cok güzel olmuş elinize emğinize sağlık ;D memnunluk duydum keske herkes dah cok paylassaymıs

Images1

1500 tl şaka gibi geldi açkçası görünce =)=) biz İzmir-Foçada veriyoruz dalış kursu eğitimini 2* dalıcı eğitimini 400 tlye veriyoruz biliginiz olsun...

Öncelikle Emrehan 1500tl ye 2 yıldız kursu diye birşey yok. Kısaca DESSAT kimdir Dalış Kursları ne kadardır düzeltme için bilgi vermek istiyorum.

DESSAT son 3 yıldır en çok dalıcı kursu veren Spor Kulübü Derneği

Bizim kursumuza başlayanların %70 i 2 yıldız dalıcı kursuna devam etmek istediğinden dolayı 2009-2010-2011 yıllarında geçerli olmak üzere bir paket program uyguluyoruz.

Bu doğrultuda 1 Yıldız kursu + 20 ara dalış + 2 Yıldız kursu herşey dahil 1500tl diye veriliyor. Bunun içinde:

* Teorik dersler * Orjinal Tssf kitapları * Tüm Ara dalışlar * Tüp Malzeme Eğitmen ücreti hepsi dahil * Dalıcı belgeleri * Ekstra hiç bir ücret talep edilmiyor.

* Tüm eğitimler istediğiniz zaman istediğiniz eğitmenle devam etme şanşınız vardır. Aktif 18 Eğitmen vardır.

Tesisimiz denize sıfır 3 katlı bir kompleks Hem Cmas hem Ssı hem Cankurtaran kursları verilmektedir. İskelesi, çardağı, sıcak duşu, mangalı, sıcak muhabbetleri olan bir tesisdir

Sitemizden 3 boyutlu gezebilir bilgi almak için bendeniz Tssf-Cmas 2 Yıldız Eğitmen - ILS Gümüş Cankurtaran Eğitmeni Alparslan KULAKAC 0505 665 28 41

DESSAT 0262 426 27 56 yada www.dessat.org

Not: google a DESSAT yazmanız yeterli faaliyet alanlarımızı anlatmakla bitmez.

Emrehan Temmuz 2009' da sormuş soruyu sonra da bir daha foruma girmemiş.
Zaman aşımı olmuş biraz :smiley: :smiley: :smiley:

teşekkür ederim biliyorum. ben sadece okulumuzun adı yanlış anılmasın diye hem sizleri hemde bu yazıyı okuyan herkesi bilgilendirmek için yazdım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR