2001 Model Lr Discovery Td5 Düzeltme Ve Yenileme Çalışmaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan troyexplorer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 582
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 113,390
Ekli dosyayı görüntüle 67538 Ekli dosyayı görüntüle 67539 Ekli dosyayı görüntüle 67540 Ön koltuk su geçirmez kılıf ve strap i Umut tan hallettik sağolsun
Kılıflar çok hoşuma gitti malüm açık renk döşeme kirlenmemesi açısından çok iyi, arka koltuk için yokmuş olsaydı iyiydi...
Ofroadla işim yok ama çekme halatı lazım olabilir bellimi olur
yok suya girmem yok kenarından geçerim yok offroad la işim olmaz, strap tı kılıftı derken hafiften araziye yol yapıyorsun haberin yok kaptan :smiley:

Etiketler

A6C1F5E3 ED13 4CD9 A57D D9628FCCCD9D
Bi tane de kırmızı sipariş geçelim yedeğe takmak için ...

E7359619 B6E0 456F A58D 33D2CD7C1D74
12846ACB A6BD 4106 B9EB 3589914E178D
Yolcu tarafı göğüslük altı kapatmayı yerine takmamıştım , süngeri peynir gibiydi , ince sünger buldum döşedim dıştanda mat siyaha boyadım, malüm kalın mukavva gibi bi malzemesi var , soyuklar vardı üzerinde

Paylaşımlara aynı zamanda, daha samimi ortam ve ulaşım kolaylığı açısından face de kurduğumuz “ LR Discovery 2 Technical Turkey “ grubundada devam edicez
Face grubumuzdaki paylaşımlarınız dışarıya ve özele kapalıdır . Grubumuza discovery araca sahip olan veya discovery sahibi olmak isteyip bilgi edinmek isteyen herkes katılabilir ... bekleriz...

6D393B41 22B1 405D 8AC1 0A4929ABAA2E
A8B9E7C2 4305 4DBD BB16 BE9E8FFD2EA6
6D393B41 22B1 405D 8AC1 0A4929ABAA2E
A8B9E7C2 4305 4DBD BB16 BE9E8FFD2EA6
Sis 2 düğmeside geldi...
bağlantılarını yaptım sisler aktif ...
Bağlantı şeması , yapım aşamaları “LR Discovery 2 Technical Turkey “... face grubumuzda

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.