2004 Grand Vitara Lastik, Sepet, Lpg, Park Sensörü, Sis Farı Vs.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrtdem05 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,823

Etiketler
Aracımı alalı birkaç ay oldu.
Arada bi disco v8 fiyaskosundan sonra 3'üncü vitaram.
Aracın hikayesi uzun. Kısaca 2014 de bu araç 28bindeyken almak için anlaştık ama aracı satmaktan vazgeçen arkadaşın, babasından bu yıl 33bindeyken almak nasip oldu.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Önceki araçlarıma standart bindim. Bunca vitara tecrübesinden sonra bu orjinal makineye ufak ufak bişiler yapmak istiyordum.

2004'de Araç alınır alınmaz krem deri yapılmış ve öne domuzluk, yanlarada maşpiyerler takılmış.

Şu an aracı getle 3cm yükselttim.
Tavana sepet takdım.
Cam filmleri orta siyah film. Bordo araçta film şart.
Park sensörü tamam. (Araç evin 2.aracı ve hanım kullanıyor)
4, 5 aydır benzinli binmeme rağmen yeni lpg takdırdım.
Hella araştırmam devam ediyor.
Uygun fiyatlı bir bf 225 75 16 araştırmam devam ediyor.
Hoparlörler dandik. Aynı yuvaya uyan daha kaliteli ses veren hoparlörlere de sıra gelecek. Orjinal teybini seviyorum. O kalacak.

86f37c7866e00930f0066027abc506ba

Sorma kardeşim, onu eklemeyi unuttum. Çok abartmadan gerekli yerlere çıkartmalar gelecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne zamandır ilgilenemedik, araca yaptığım son eklemelerle birlikte resimleri göndereyim artık. Önlere hellalar geldi, arkaya led aydınlatma, stickerlar, ve olmazsa olmaz BF 'ler. Ama nazar boncuğu şart, gözler üstümüzde

IMG 0610

IMG 0611

IMG 0614

IMG 0615

IMG 0616

Ne zamandır ilgilenemedik, araca yaptığım son eklemelerle birlikte resimleri göndereyim artık. Önlere hellalar geldi, arkaya led aydınlatma, stickerlar, ve olmazsa olmaz BF 'ler. Ama nazar boncuğu şart, gözler üstümüzde

Ekli dosyayı görüntüle 497490

Ekli dosyayı görüntüle 497491

Ekli dosyayı görüntüle 497492

Ekli dosyayı görüntüle 497493

Ekli dosyayı görüntüle 497494

Güzel olmuş bol çamurlu günler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri