DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

2006 Jeep G.c Multimedya

'CHEROKEE' forumunda mosmoruk tarafından 19 Haziran 2019 tarihinde açılan konu 285 kişi tarafından okunmuş, 3 cevap yazılmıştır

1. mosmoruk

mosmoruk Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    2
    Selamlar, 2006 Jeep Grand Cherokee limited Aracıma İstanbul veya İzmir de multimedya taktırmak istiyorum.Bu işi yaptıran var ise yorum ve öneri istiyorum.Alp.

Etiketler:

2. register

register Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    7
    Merhaba,
    Araca multimedya cihazını Ümraniye de Princess otel karşısındaki multimedya dükkanında taktırabilirsiniz.
    Ben oraya sormuştum 1000 lira gibi bir fiyat vermişti geçen sene. Araçtaki orijinal amfi sadece orijinal teyp ile çalıştığından amfiyi de iptalk edip yeni amfi takıyorlardı.
    Sonrasında kendim AUX girişi yapıp üzerine de bluetooth modulü takınca ihtiyacım kalmadı, orijinal teybini kullanıyorum şu anda. Müzik ve navigasyon işini de bluetooth dan bağlanıp telefondan hallediyorum.
    Multimedya teyp taktırılacaksa teybin arkasındaki konnektörleri kesip yeni cihazın kablolarını ekleyip bantladıklarından dolayı ben taktırmamıştım.
    Aklınızda olsun benim ihtiyacımı gören şekilde AUX girişi işinizi görecekse aşağıdaki linkteki şekilde yapabilirsiniz.
    Resimli olarak anlatmıştım. Yapması çok kolay, cihaz değiştirmektense bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim.

Gc Wk 2005-2010 Multimedya Cihazına Aux Girişi Yapımı

3. register

register Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    7
    Bu arada teyp için navigasyon DVD'sini arıyormuşsunuz.
    Benim aracımda var.
    Bir yerlerde buluşup bir kopya alabilirsiniz.

4. mosmoruk

mosmoruk Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    2
    Selam,verdiğiniz linkdeki adımları birebir uyguladım ve sayenizde bu derten kurtuldum.Lehim işini telefon tamiri yapan bir arkadaşıma yaptırdım,onlar daha hassas çalışacak uygun ekipmana sahip.Lehim yapılacak 18-20 nolu bağlantılar çok minik olduğundan gözüm yemedi riske atmak istemedim.Bir de aux u bağlayıp cd yi açtığımda ikisi birden duyulmaya başladı yani cd sesi kesilmedi.Bende internetten araştırdım ve ''Sessiz'' bir mp3 yaptım onu takınca oldu.Navi cd si de varmış içinde ancak arkada ayrı bir soketi var o çıkık idi takınca saat otomatik olarak ayarladı kendini.Paylaşımınız çok faydalı oldu çok teşekkür ederim.Alp-Kuşadası

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...