2011 Model L200 288 Bin Km'de Alınır Mı ? Yardım Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jabir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,808

jabir

Ana Kamp
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar , kamp ve doğa gezileri için L200 alma isteğim var. şuan 2011 model 4*4 288 bin km'de bir araba buldum yetkili servis bakımlı ve en son makasları , trigeri, tüm sıvıları , balataları değiştirmiş. Fiyattan bağımsız olarak sizce 11 yaşında 300 bin km'ye yakın L200 almak mantıklı mı ? Bolu'ya karadenize yaylalara gitme planlarım var bu arabaya güvenip uzun yola çıkabilir miyim ?

Not: off road yapılmamış , ilk sahibi çiftçi ikinci sahibi esnaf. Yorulmamış olduğu idda ediliyor. , kaza vs yok.

Etiketler
bunların motorları epey gıder anlayan bırıne baktırırsınız sorun olmaz anlamadıgım taraf yorulmamış dıyorsunuz ya pek ınanmadım bu arabada makaslar nıye degışır onu anlayamadım degısmışse eger çok ama çok aşırı yuk yuklemısler bu arabaya kesınlıkle almam servıs bakımlı olmasıda benım ıcın cok bır sey ıfade edmıyor..

Yılda 30 bin km yapan 4*4 bir kamyonet tahminim keyif için binilmemiştir

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar , kamp ve doğa gezileri için L200 alma isteğim var. şuan 2011 model 4*4 288 bin km'de bir araba buldum yetkili servis bakımlı ve en son makasları , trigeri, tüm sıvıları , balataları değiştirmiş. Fiyattan bağımsız olarak sizce 11 yaşında 300 bin km'ye yakın L200 almak mantıklı mı ? Bolu'ya karadenize yaylalara gitme planlarım var bu arabaya güvenip uzun yola çıkabilir miyim ?

Not: off road yapılmamış , ilk sahibi çiftçi ikinci sahibi esnaf. Yorulmamış olduğu idda ediliyor. , kaza vs yok.
2006-2009 arası en iyi kasa. Tercih yapacak olsam bu yıl aralığını tercih ederdim. Aynı kasa Okan Tozun İzci programında kullanıyordu. Gitmediği yer yok aracın. Diğer bir seçenek toyota hilux olabilir.

Öte yandan mevcut aracın sahibi çiftçi ise yük atıp makaslara zarar vermiş olabilir. 2011 modellerin arka kasası uzun. Haliyle araçta uzun.

2006-2009 arası en iyi kasa. Tercih yapacak olsam bu yıl aralığını tercih ederdim. Aynı kasa Okan Tozun İzci programında kullanıyordu. Gitmediği yer yok aracın. Diğer bir seçenek toyota hilux olabilir.

Öte yandan mevcut aracın sahibi çiftçi ise yük atıp makaslara zarar vermiş olabilir. 2011 modellerin arka kasası uzun. Haliyle araçta uzun.
2006-2009 arası kasalar hangi yönden daha avantajlı acaba bilginzi var mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR