2011 Wildtrak Rampada Çekmeme Sorunu Acil

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ar5l4n Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,529

ar5l4n

Yeni Üye
arkadaşlar 2011 4x4 3.0 lt otomatik wildtrak aracım rampada 50-60 km hıza kadar düşüyor.Herhangi bir arıza lambası yanmıyor.Hararet normal seviyede duruyor.Servise gittim hiç bişey bulamadılar ama araba rampada gitmiyor.Turbo sağlam.Hava akış sensörü sağlam aracı cihaza bağladık sıkıntı çıkmadı.Sizce sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim

Etiketler
Ynt: 2011 Wildtrak Rampada Çekmeme Sorunu Acil

Nasll dusuyor yani 2 cekerde iken mi 4 cekere mi biraz anlatirsan yardimci olmak isterim titreme yapiyor mu

Titreme yok hocam araba kendini sabitliyo bi hiza o hizi gecmiyo.bagiriyo ama gitmiyo her turlu ayni seyi yapiyo 4 cekerdede 2 cekerdede

Arazi modunda nasil peki sorun varmi yani bu modda da zorlaniuor mu

Konuyla alakasiz ama bende model yukseltecem konfor nasil ve yakiti ne yakiyor km de

Zorlandigi zaman siyah duman atiyor mu buna dikkat et bir de zorlandiginda vites kucult deviri yukselt dene

arkadaşlar 2011 4x4 3.0 lt otomatik wildtrak aracım rampada 50-60 km hıza kadar düşüyor.Herhangi bir arıza lambası yanmıyor.Hararet normal seviyede duruyor.Servise gittim hiç bişey bulamadılar ama araba rampada gitmiyor.Turbo sağlam.Hava akış sensörü sağlam aracı cihaza bağladık sıkıntı çıkmadı.Sizce sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim
Sorun neden kaynaklanmış bilgi alabilir miyim. 2.2 Ford ranger otomatik vites var bende de aynı sorun var çözüm bulamadık hala turboyu da kontrol ettirdik

Merhaba sizinki kadar olmasa da benzer bir sıkıntı bende de vardı. 2006 otomatik honda crv aracım rampalarda hız düşürüyordu fakat motor bağırmaya devam ediyordu. Ustamız şanzımanla alakalı olduğunu, baskı balatanın değişmesini söyledi. Yalnız yaptırmadığım için sonucunu paylaşamıyorum. Belki bir şanzıman ustasına gösterirseniz yardımcı olabilir. İyi günler...

0
Sorun neden kaynaklanmış bilgi alabilir miyim. 2.2 Ford ranger otomatik vites var bende de aynı sorun var çözüm bulamadık hala turboyu da kontrol ettirdik
Sorun çözümünü buldunuz mu bende de Ford ranger 2.2 otomatik vites var rampada çekiş düşüyor. Kutup başını söküp takıyorum düzeliyor. Servis de çözüm bulamadı arıza kodu vermiyor

Sorun bulabildinizmi

Merhaba sorunu nasıl çözdünüz rica etsem bilgi alabilirmiyiz

merhaba
bu sorununuza çözüm bulabildinizmi? aynı sorunu bizde yaşıyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim

2013 Ford ranger partikül filtresi iptal edilmişti. Ekzoz üzerinde bir kablo içinden kopmuş. Partikül iptal edildiğinden arıza ışığıda yanmıyor. En son aracı orjinal ine çevirdik ekzozu takarken ekzozcu farketti. 4 ay bulamadık arızayı. Rampada bayılıyordu gaz yetmiyordu. Akü kutup başını çıkartıp biraz bekleyince düzeliyordu. Arabadan soğudum arıza yüzünden. Ekzoza giden kabloları ve Ekzoz üzerindeki müşürleri kontrol edin...

2013 Ford ranger partikül filtresi iptal edilmişti. Ekzoz üzerinde bir kablo içinden kopmuş. Partikül iptal edildiğinden arıza ışığıda yanmıyor. En son aracı orjinal ine çevirdik ekzozu takarken ekzozcu farketti. 4 ay bulamadık arızayı. Rampada bayılıyordu gaz yetmiyordu. Akü kutup başını çıkartıp biraz bekleyince düzeliyordu. Arabadan soğudum arıza yüzünden. Ekzoza giden kabloları ve Ekzoz üzerindeki müşürleri kontrol edin...
ilginiz için teşekkür ediyorum. hemen kontrol ettiricez.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR