2011model İveco 2016 Sonu Başlanıp 2017 Bitmiş Donanımlı Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan chaos_54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,038

chaos_54

Kamp I
Yer
İstanbul / Maltepe
Aşağıda Yazdığım Tüm Ürünler Faturalı ve Garantisi Devam Etmektedir.
Ruhsat İşli TSE vb Tüm onayları Mevcuttur. Muayenesi Haziranda Yapılmıştır.
Bakımlı ve Temiz Bir Araçtır. Uzun Yolda ve Aileyle Kullanılacağından Zamanı gelmeden Son bakımı Yetkili Serviste 4000 TL Harcanmış ve Zincirine kadar hersey yenilenmiştir. İstediğiniz Servise Götürebiliriz.
5 Yetişkin Rahatlıkla Konaklayabilir.

Tüm Ahşap Malzemeler Kontradır ve Suya Dayanıklıdır. Sunta ve Mdf ile yapılmış araçlarla kıyaslamayın.
Araç içi Komple Pütürlenmiş Ve Yanmaz yalıtım malzemesi ile kaplanmıştır.
Eberspacher D4 Mazotlu ısıtıcı (25m3 araç için webasto). 2 Yaşında kızım olduğundan D2 yetmesine rağmen D4 aldım. 3 günde 2ltYakmıyor. Kartepede 2metre Karda Atletle Etrafı izliyordum. (2500-TL)
200 Amper Marin Yaşam Aküsü + 150 Amper Mutlu Araç aküsü (850TL+400TL)
CBE PC100 Control Ünitesi. CBE Şarj Cihazı (2000TL)
(150x3) 450 Watt Endenozya Yapımı A Class Solar Panel + 30 A Şarj Kontrol Cihazı (3000 TL)
Seyir Halinde Araçtan, Prize Takınca Evden, Güneş Anında Panelden Şarj olur.
Tam Dolu Çıktığım Tatilde 15 Gün Boyunca Elektriğe İhtiyaç Duymadım.
108 Lt Temiz Su deposu ( Piyasadaki polyesterlerden değil Avrupa onaylı su içilebilir depodur (800TL)
2000w Tam Sinüs LineTech İnvertör (2500tl)
Multimedya Ekranlı teyp + Geri Görüş Kamerası (1000TL)
Daxom Hermetik Şofben (750TL)
90Lt 220v A++ Enerji Buz Üretebilen Buzdolabı (12v olanlara göre çok daha iyi soğutur)
6000 Btu Harici Klima
SEAFLO 12V 13.2 LT 45 PS HİDRAFOR
Uydu anteni Ve Hd alıcısı - Led Tv
Geniş Banyo + Elektrikli Porselen Wc
100Lt gri + 100Lt;200LT Pis su deposu (Galvaniz ve Özel üretim)
Ve Aklıma Gelmeyen Birsürü şey. Fiyat malzemelere göre gayet makuldür.

Yapım Aşamaları
Bir Karavan Doğuyor.

Video: https://youtu.be/fAERjIf8TuE

1
2
3
4
5
6

Etiketler

Yakın zamanda aileye yeni bir üye geleceği için maddi açıdan satmam gerekti. Yoksa üstüne harcadıklarım inanın çok daha fazla. Sitemizden birileri alırsa indirim konusunda elimden geleni yapacağım.

Fiyat olarak 88.500-TL düşünüyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.