DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

2013 Modellerde Duster’ın Kasası Değişiyor ve Otomatik Şanzıman Geliyor mu?

'DACIA' forumunda dammak tarafından 19 Mart 2012 tarihinde açılan konu 43805 kişi tarafından okunmuş, 39 cevap yazılmıştır

1. dammak

dammak Kamp II

Alınan Beğeni:
    0
    2012 yılı sonuna kadar uygun fiyatlı 4X4 dizel otomatik bir pick-up veya SUV almayı planlıyorum…

Otomatik şanzımanı olmadığı için Duster listemde yoktu…

Ancak bir ara yılsonuna doğru gelecek olan 2013 modellerde Duster’ın baştan aşağı yenileneceğini ve otomatik şanzıman seçeneği ile satılacağını duydum…

Bu konuya ilişkin duyumlar doğru mudur?

Bilemiyorum...

Eğer bu bilgi doğruysa alım için beklemeye değer diye düşünüyorum…

Etiketler:

2. Lantirn

Lantirn Dacia Duster Laureate 1.5 dci. 110 bg. 4x4

Alınan Beğeni:
    0
    Ynt: 2013 Modellerde Duster’ın Kasası Yenileniyor mu?

Merhaba.
    İnternette yayınlanan resimler arasında otomatik şanzıman sadece 4x2 modellerde var.

3. dammak

dammak Kamp II

Alınan Beğeni:
    0

4X2 lerde varsa 4X4 lerde de olmaması için teknik olarak herhangi bir neden yoktur...

Bana göre Duster'ın en büyük eksiği otomatik şanzıman... Eğer bunu da ekler kasada da 1-2 yenilik yaparak şu anki uygun fiyat politikasını sürdürürse Duster'ı kimse tutamaz... ;D

4. muharrem77

muharrem77 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0

Katılıyorum ++++

5. SERKANEFE

SERKANEFE Zirve

Alınan Beğeni:
    27

Bende değiştirip otomatik olanından alırım zati ;D Ancak 2.0 motorlarda otomatik şanzıman olucak diyorlar eğer böyle olursa değiştirmem aracı hiç.

6. dammak

dammak Kamp II

Alınan Beğeni:
    0

2.0 motorların ÖTV si çok yüksek...

O zaman Duster'ın fiyat avantajı kalmaz...

Şu an 50-52 bin TL olan en donanımlı 4X4 ün fiyatı 90 bin TL lik seviyelere çıkar...

7. dammak

dammak Kamp II

Alınan Beğeni:
    0

8. dammak

dammak Kamp II

Alınan Beğeni:
    0
    Ynt: 2013 Modellerde Duster’ın Kasası Değişiyor ve Otomatik Şanzıman Geliyor mu?

Sürekli güncellenen çok güzel bir web sayfası...

Duster'la ilgili ne ararsanız var...

Olası her türlü değişikliği de (gizli olmayan) burada görebilirsiniz...

http://www.daciaduster.org/

9. 8TORnADO9

8TORnADO9 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    Ynt: 2013 Modellerde Duster’ın Kasası Değişiyor ve Otomatik Şanzıman Geliyor mu?

http://www.youtube.com/watch?v=W6T_WYgvick&feature=related

Arkadaşlar buradaki vidyoyu izledim,araç Renault Duster fakat Dacia Duster ile her şeyi aynı logoları dışında.Şimdi aklıma şu takıldı,Renault Duster 2012 yılında değişmeden önce böyle idiyse Dacia Duster da bunun gibi olmak zorunda değil mi? Bence Türkiye'ye gelenler de Renault Duster gibi olmalı,en azından konsol ve kumanda yerleri değişmeli çünkü Brezilya'daki araçlar da böyleydiyse ve bu yıl değişti ise bize sürekli bunları satamazlar diye düşünüyorum. Yanılıyor muyum?

10. 8TORnADO9

8TORnADO9 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0

11. 6005016

6005016 Kamp II

Alınan Beğeni:
    0

brezilyadan ithalmi etsek ;D

benimde aradığım araç 1.6 dizel otomatik 4x4 ve cam tavanlı ,ama hala üretilmedi . dacia yaklaştı sanırım.

12. dammak

dammak Kamp II

Alınan Beğeni:
    0

Dacia cam tavanlı ve dizel otomatik 4WD Duster'ı üretip piyasaya sürdüğü gün eminim ciddi bir talep patlaması yaşanır... ;D

Tabii ki bugünkü uygun fiyat politikasını sürdürmesi koşuluyla...

13. dammak

dammak Kamp II

Alınan Beğeni:
    0

Bu yıl Kasım ayında İstanbul'da AutoShow fuarı var...

Sizce Duster oraya herhangi bir makyaja dahi gerek duymadan doğrudan mevcut versiyonu ile mi gider?

14. s.forester

s.forester Kamp II

Alınan Beğeni:
    0

"...çünkü Brezilya'daki araçlar da böyleydiyse ve bu yıl değişti ise bize sürekli bunları satamazlar diye düşünüyorum. Yanılıyor muyum?..."

arz talep mevzuu , demek ki oradaki adamlar uygun fiyatlı nasıl olsa diyerek bazı eksiklikleri , kusurları görmezden gelmemişler... Ülkemizde ise bu şekilde de talep iyi olduğu için , ver Türkiye'ye gitsin demişler :smiley:

işin özü bu...
    Ağlamayan çocuğa meme vermezler , fiyat uygun olunca Türk müşteri herşeyi mübah görüyor ...
    Brezilyalı'ya bile yutturamamışlar demek ki.

15. 8TORnADO9

8TORnADO9 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0

Dacia da mutlaka makyajlanacaktır,ilk çıkışından itibaren bir aracı değiştirmeden 5 yıl satamazlar. Mutlaka makyajlanır bir -i ki sene içinde...

16. s.forester

s.forester Kamp II

Alınan Beğeni:
    0

makyajlanması ayrı bir konu , brezilya'da halihazırda farklı bir iç dizaynla satılıyorsa bu ayrı bir konu.

ben ona dikkat çekmek istedim öyle birşey varsa.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...