2014 Haziran Gibi Rusya Letonya Litvanya Hollanda...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turbolinea Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,882

turbolinea

Kamp II
2014 HAZİRAN GİBİ RUSYA LETONYA LİTVANYA HOLLANDA...

Araç ile buradan Gürcistan Rusya Letonya Kaliningrad Polonya Almanya Hollanda düşünüyorum.

Tekrar geri dönüş türkiye...

Eğlenceli bir gezi olur...Moskva falan yol üzerinde olacak.

Araç ile...

Letonya' sınırına kadar aracın yakacağı yakıt miktarı 200 tl...

O zamana kadar eğer isterseniz Azerbaycan Ermenistan gezisi de yapabiliriz...

Kaliningrad ta yakıt ne kadar bilmiyorum ama yakıt oradada ucuzdur herhalde...

Rusya da lpg 0.80 kuruştu...
Geçen sene ukrayna yapmıştım...Ukrayna'da 1.3 civarıydı...Polonya'da da lpg aynıydı.

Gelen olmaz mı?

Etiketler
Ynt: 2014 Haziran Gibi Rusya Letonya Litvanya Hollanda...

turbolinea' Alıntı:
Sn. Turbo buradan hiç tanımadığın kişilere benimle gelen olmazmı? diye soruyorsun. Gelirim diyen kişinin %65'e dahil olmadığını nerden bileceksin? Nasıl güveneceksin?

yasinblgc' Alıntı:
Sn. Turbo buradan hiç tanımadığın kişilere benimle gelen olmazmı? diye soruyorsun. Gelirim diyen kişinin %65'e dahil olmadığını nerden bileceksin? Nasıl güveneceksin?

hahahahahaha ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

yaw tam komedi bu turbo arkadaş.ayrıca kim ona güvenipde gelicekki?profilinde kim olduğu ne olduğu bay mı bayan mı belli değil :smiley: saçma sapan konular açıp insanların sinirlerini zıplatıp sonrada gezelim mi diye soruyor ;D ;D

hakkı57' Alıntı:

yaw tam komedi bu turbo arkadaş.ayrıca kim ona güvenipde gelicekki?profilinde kim olduğu ne olduğu bay mı bayan mı belli değil :smiley: saçma sapan konular açıp insanların sinirlerini zıplatıp sonrada gezelim mi diye soruyor ;D ;D

SATAŞAN SİZSİNİZ...

ayrıca yanlış yapan olursa arabadan atarım...olur biter...

hakkı57' Alıntı:

Bence bu arkadaş kesin bizlerle kafa bulyo. Başka bikaç yerde düzgün ;D cevaplarını gördüm çünkü. Yoksa 6 teşekkürü nasıl alsın :eek: yada kim versin :D

yasinblgc' Alıntı:
Bence bu arkadaş kesin bizlerle kafa bulyo. Başka bikaç yerde düzgün ;D cevaplarını gördüm çünkü. Yoksa 6 teşekkürü nasıl alsın :eek: yada kim versin :D

senden daha düzgün olduğum kesindir...

çünkü senden daha fazla tşkürüm var...

ve ayrıca itibarlı biriyim...itibarlı biri olmasaydım schengen vizesine sahip olmazdım.

ve daha asil biriyim...senin gibi kötü niyetli insanlar yüzünden elindeki ekmeği elinden alınmış biriyim.

işimi gücümü tam kursam hayatım daha güzel olacak...

ama gel de bu memlkette iş organizasyonu yap...herkes senin gibi kötü niyetli...

yasinblgc' Alıntı:

size katılıyorum ;) ;D

turbolinea' Alıntı:
senden daha düzgün olduğum kesindir...

çünkü senden daha fazla tşkürüm var...

ve ayrıca itibarlı biriyim...itibarlı biri olmasaydım schengen vizesine sahip olmazdım.

ve daha asil biriyim...senin gibi kötü niyetli insanlar yüzünden elindeki ekmeği elinden alınmış biriyim.

işimi gücümü tam kursam hayatım daha güzel olacak...

ama gel de bu memlkette iş organizasyonu yap...herkes senin gibi kötü niyetli...

al işte yine başladık otomtik ses kaydı gibi hep aynı şeyleri söylüyor ;D ;D ;D

bakın gezi org. yapmaya çalışıyorum...ama siz beni taciz ediyorsunuz..

rica etsem konuyu terkeder misiniz?

yasinblgc' Alıntı:
Yanılmışım :mad: Meğer adam gerçekten kafayı sıyırmış ;D Baksanıza yine başladı aynı şeylere ??? Aldığı teşekkürleride SAĞLIKLI iken almış sanırım ;)

turbolinea' Alıntı:
bakın gezi org. yapmaya çalışıyorum...ama siz beni taciz ediyorsunuz..

rica etsem konuyu terkeder misiniz?

adam haklı bencede terkedelim konuyu ;) nasıl olsa yine açar bir konu oradan devam ederiz ;D ;D ;D

merhab ben 20 mayıs 20 haziran arası müsait olacağım size uyarmı ayrıntıları görüşebiliriz

ncpylmz' Alıntı:
merhab ben 20 mayıs 20 haziran arası müsait olacağım size uyarmı ayrıntıları görüşebiliriz

ne zaman isterseniz görüşebiliriz...

yalnız ben 20 mayıs gibi gelebilirim ama ailemden aracı alamam...sizin aracınız var mıydınız?sizin aracınızla gidebilir miyiz?

SERKANEFE' Alıntı:
Olay kimse beni sevmiyora gelmesse ismimi değiştiririm :D

Sent from my iPad using Tapatalk HD

o konuda haklısın kardeşim...

ben sevgi insanı olduğum için...sevgisiz kaldığım zaman böyle isyan ediyorum.

her şey para maddiyat para olmuş...bugün milyonlarım olsaydı emin ol ki bir çok kız arkadaşım olurdu...

bazıları da söyle diyor...para için senin yanında olan kızdan hayır gelmez...

ama para olmayınca ne yazik ki yanında kimse olmuyor.

para olduğu zaman da yanındaki bayanı insan yerine koymayacaksın güvenmeyeceksin...sadece boş bir mutlu olacaksın...

merhaba;
benim arabam var ama hem eski hemde yedek parça sıkıntısı var (1990 madel renault 21nevada) anlayacağın tren, otobüs, otostop yaparak gitsek benim arabayla gitmemizden daha kolay olur....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri