2015 Otostop , Kamp , Macera

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan frkann Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,354

frkann

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba 2015 haziran başı gibi akdeniz ve egeyi otostopla gezmeyi planlıyorum tabikide kamp kurarak 2 kişilik çadırım 60 lt sırt çantam vs var. yanıma yol arkadaşı yada arkadaşları arıyorum(son dakika ekmeyecek) geçen sene öyle oldu anlaştığım arkadaş ekti ve tek başıma çıktım daha kısa sürdü her neyse gelmek isteyen arkadaşlar varsa mesaj atabilir adım furkan 22 yaşındayım kırıkkalede yaşıyorum ve burdan çıkıcam anlaştıpım arkadaşla ortak en yakın şehirde buluşup otostopla beraber devam ederiz ayrıntılı konuşmak için mesaj atabilirsiniz 541 646 60 70 :smiley:

Etiketler
Ynt: 2015 Otostop , Kamp , Macera

selamlar. likya yolunu yürümeyi düşünür müsün?
ekle konuşalım istersen. https://www.facebook.com/juventus.melih

Dostum benımde bu yaz ototstopla gitmek gibi bir hayalım var ama ilk defa boyle bir şey denıyecem yani acemiyim biraz acemiliğimn sana sıkıntı olmassa irtibata geçebnılırız

benim temmuzun sonunnan boyle bir planim var. kismet olursa ramazannan sonra. bir arkadasimla gelicem. antalayadan baslayib otostopla bodrumda bitirmek istiyoruz. kismet olursa yol ustu gorusuruz ))

alidzgn' Alıntı:
Dostum benımde bu yaz ototstopla gitmek gibi bir hayalım var ama ilk defa boyle bir şey denıyecem yani acemiyim biraz acemiliğimn sana sıkıntı olmassa irtibata geçebnılırız

sorun değil dostum yukarıda numaram yazıyor mesaj atarsan veya watsaptan yazarsan konuşuruz ayrıntıları :smiley:

FuadMammadov' Alıntı:
benim temmuzun sonunnan boyle bir planim var. kismet olursa ramazannan sonra. bir arkadasimla gelicem. antalayadan baslayib otostopla bodrumda bitirmek istiyoruz. kismet olursa yol ustu gorusuruz ))

yukarıda numaram var yazın antalyada yada muğlada yollarımızın kesiştiği biyerde hep beraber kamp kurabiliriz :smiley:

Daha önce 1/3'ini gezdim Türkiye'nin otostopla. Korkacak hiçbir şey yok. Tabi ufak tefek önlem almakta fayda var ama sanıldığının aksine otostop fazlasıyla eğlenceli ve korkulacak bir yanı yok. Ben bu platformu bilmiyordum ilk otostop yaptığım zamanlar. Sonra araştırdım ki ''Facebook''ta bile bir sürü grup varmış bunun için. Yol arkadaşı arıyorsanız malum daha fazla kişiye ulaşmak için sosyal medyanın gücünü kullanın. Cesareti olmayan arkadaşlara da en azından bir kere deneyin derim.:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri