29 Ekim'de Yamaç Paraşütü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan voxipera Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,671

voxipera

Kamp I
Arkadaşlar merhaba.
28 Ekim-1 Kasım tarihlerinde Denizli ya da Bursa Orhangazi'de yamaç paraşütü pilot eğitimi alacağım. Başlangıç eğitimini tamamlamış olanları beklerim.
Başlangıç eğitimi almak isteyenler varsa durum değerlendirmesi yapılabilir sanırım. Hocam Ozay Zorlu. Benim hocam diye söylemiyorum, kendisi gerçekten işini iyi yapan ve bu konuda yetkin bir insandır :D

Mesajlarınızı bekliyorum.

Bilgi almak için göz atabilirsiniz.
web: www.venusairsports.com
e-mail: info@venusairsports.com

Etiketler

Ynt: 29 Ekim'de Yamaç Paraşütü

süper :D uçan insanların arasına bir kişi daha katılıyor :D şimdiden iyi uçuşlar ;)

harika.. bu tarihlerde bende eğitime başlıyorum, sivasta ... benim hocamda çok iyidir :D uçan insanlar arasına katılmak süper :smiley:

Belirtilen tarihler arasında Tandem uçuş yapılacakmı?
Eğitim almak istemiyorum ama tandem uçuş yapmak istiyorum korkumu yenebilirsem tabiki :smiley:

Hepinize çok teşekkür ederim :smiley:
Başlangıç eğitimi hakkında bilgiyi Ozay'ın sitesinden bulabilirsin Hasan. Ben anlatmaya başlarsam eksik anlatabilirim.
minne tandem yapılabilirmi bilmiyorum. Tandem yaptıracak kişi ben olmadığım için :smiley: O konuda da seni Ozay'a yönlendireceğim.

Bilgi almak için;

voxipera' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba.
28 Ekim-1 Kasım tarihlerinde Denizli ya da Bursa Orhangazi'de yamaç paraşütü pilot eğitimi alacağım. Başlangıç eğitimini tamamlamış olanları beklerim.
Başlangıç eğitimi almak isteyenler varsa durum değerlendirmesi yapılabilir sanırım. Hocam Ozay Zorlu. Benim hocam diye söylemiyorum, kendisi gerçekten işini iyi yapan ve bu konuda yetkin bir insandır :D

Mesajlarınızı bekliyorum.

Bilgi almak için göz atabilirsiniz.

web sitesinde eğitim süresi 10 gün görünüyor.

Yer: Denizli/Pamukkale
Süre: 10 gün
Tarih: 23 Ekim - 1 Kasım 2009

tam da tatile denk geldi diye sevinmiştim

Merhabalar Ali Bey,
Sitede duyurulan eğitim 10 günü kapsıyor. Fakat başlangıç eğitimine kimse başvurmadığı için eğitim çarşamba başlayacak ve pilot eğitimi olarak yapılacak. 3 kişi katılıyoruz şu anda. Sizde gerçekten yamaç paraşütüne gönül verdi iseniz yıllık izninizden bir kaç günü bu iş için ( en azından başlangıç eğitimi ve pilot eğitimi için) ayırmaya ve doğru insanlarla bağlantıya geçmeye çalışın. Çünkü pilot eğitiminden sonraki eğitimler hafta sonu bir iki günde halledilebilir fakat başlangıç eğitiminin disiplinli şekilde blok olarak yapılması hem motivasyonu arttırıyor hem de daha çabuk ilerleme kaydettiriyor insana.

Umarım biran önce bu eğitimlerinizi tamamlarsınız.

Gökyüzünde görüşmek üzere :smiley:

herkeze Merhaba bende artık bir yamaçparaşütü öğrencisiyim havada olmanın zevkine varıyoruz yavaş yavaş :D başlangıç eğitimi alıyoruz bizde 16 kişi başladık hocamız ibrahim altın müthiş bir pilot dersler müthiş geçiyo ekip ruhumuz süper havada olmaktanda birlikte olmaktanda çok mutluyuz :smiley: bursada eğitim almak isteyenler ibrahim hocama başvurabilir.çok ii ve deneyimli bir pilottur. ayrıca sanal pilot sayfada üyeliğide var....

EVET BENDE ATOM KARINCA İLE AYNI GRUPTAYIM HOCAMIZ İBRAHİM ALTIN. BURSA'DA UÇUYORUZ BİZDE. VALLA TOPLAMDA 29 SORTİ UÇUŞUM OLDU 4 GÜNDE.HOCAMIN DEDİĞİNE GÖRE YÜKSEK İRTİFA UÇANA KADAR 40-45 SORTİYİ BULACAK UÇUŞ SAYIM.GAYETTE İYİ BİR BAŞLANGIÇ OLDUĞU KANISINDAYIM İBRAHİM HOCA SAYESİNDE. TAVSİYE EDERİM. UÇUŞ VİDEOLARIMIZI GÖRMEK İSTİYORSANIZ FACEBOOKTA BİZLERİ RAHATLIKLA BULABİLİRSİNİZ.EĞİTİM UÇUŞLARIMIZ MEVCUTTUR...HERKESE BOL UÇUŞLAR.TERMİĞİNİZ BOL OLSUN;)

İbrahim hocam sayende 29 ekimide havada geçirdik bu gün ki eğitim harikaydı sahiden hepimize yetiyosun artık tak kalkışta kanadı tepeye getiriyorum sahiden mutiş bi pilot ve hocasın zaten arkadaşlığına dicek bişeyim seninle uzun yıllar uçucaz inşallah sadece seninle de değil gruptaki ve gelicek arkadaşlarla da uzun yıllar uçmak isterim bu gidişle zaten nüfus durcağa benzemiyo sen doğru tercihsin hocam

aynen mursel durmak yok dimi hacı:smiley: kol uçuşuda yapacağız çok yakında renklendireceğiz gökyüzünü .....

arkadaşlar selamlar

yamaç paraşütünde eğitimi kimden aldığınız çok önemli. Çok ciddi bir iş olduğunu soylemem gerek yok sanırım. Sonuçta söz konusu olan hayat.
Bu yüzden eğitim almayı düşündüğünüzde eğitim alacağınız hocayı araştırarak, referans olan kişilerle konuşarak seçmenizde fayda var.

Benim ders aldığım ve tanıdığım hocalar Özay Zorlu, Hilmi İnce. Gerçekten birbirinden değerli insanlar. Ve işlerini çok çok dikkatle yapıyorlar.

Hocanızı seçerken dalkavukların sözlerine kulak asmayın.

İYİ AKŞAMLAR...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR