DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2ooo Model Otomatik Frontera B 4 Çeker E Geçmiyor

'OPEL' forumunda krymnv tarafından 13 Mart 2018 tarihinde açılan konu 320 kişi tarafından okunmuş, 5 cevap yazılmıştır

1. krymnv

krymnv Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    arkadaşlar merhaba...
    aracım 2000 model otomatik frontera b
    4 çeker düğmesine bastığımda aracın altından geçiş sesi geliyor fakat paneldeki lamba yanıp sönüyor sabitlenmiyor...
    ve önleri bağlamıyor. şanzumanımda ve arazilerde sorun yok bundan eminim
    bu problem bende yeni başladı ne yapmalıyım neden olur bilen biri varsa yardım bekliyorum lütfen

Etiketler:

2. ozturk55

ozturk55 Kamp II

Alınan Beğeni:
    8
    Manifoltdan çıkan ince hava hortumlarını takip edin bu hortumlar manifolttan aracın sol ön köşe kısmına gider yani fren merkezinin sol tarafına burada iki adet ufak parçaya bağlanırlar ve aynı parçanın alt kısmından çıkarak aracın ön alt kısmındaki çeker silindirine gider (aracın altına yatarsanız ön tamponun arka tarafına doğru görürsünüz 2 borunun bağlandığı 30 cm büyüklüğünde silindir şeklinde) bu hortumlardan bir tanesi ya delinmiştir yada yerinden çıkmıştır büyük bir sorun değil ayrıca bu konuyu frontera formunda daha detaylı ve fotoğraflı anlatımı ile paylaşan bir arkadaşımız vardı diye hatırlıyorum.
    Kolay gelsin.

3. krymnv

krymnv Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    ilginiz için çok teşekkür ederim müşura giden kablo kopmuş o yüzden araziye geçmiyormuş. sorunu giderdik ama şimdide sanroof geriye doğru açılmıyor sanırım raylara çamur toz vs.. girdi.. ve ben açmak için zorlayınca ayaklardan biri kırıldı.... bununla ilgili ne yapabilirim onu araştırıyorum

4. ozturk55

ozturk55 Kamp II

Alınan Beğeni:
    8
    Geçmiş Olsun.

5. ozturk55

ozturk55 Kamp II

Alınan Beğeni:
    8
    Facebook Opel frontera Türkiye adlı gruba katılın orada bu konular ile ilgili usta ve ikinci el ve sıfır parça teğmin eden arkadaşlar var.

6. krymnv

krymnv Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    tamam bakıyorum hocam çok sağol
    kazasız belasız günler :smiley:

ozturk55 bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Yükleniyor...